Okrem toho, ze si nevzdelany, sa ti zjavne cnie za starymi casmi ked bolsevici ako ty zatvarali ludom zobak. Takze je zjavne, b akom state vy si chcel zit. Ale tie casy su davno prec a uz sa nevratia.
Co sa tyka dokazov proti Ficovym oligarchom a nominantom , tie maju OCTK a aj priznania niektorych z nich, a tvoj ohlusujuci hystericky vreskot o spravodlivosti je znamkou, ze to vies. Tak este kludne vrieskaj, mozete aj s Ficom dvojhlasne alebo zborovo s dalsimi podobnymi, aj tak to pojde na sud.
12 rocna skotska uz sa chladi.


