On mal na krku obvinenia u korupcie, nie noz. A zbabelo utiekol pred zodpovednostou.
On mal na krku obvinenia u korupcie, nie noz. A zbabelo utiekol pred zodpovednostou.
Sudruhom dezolatom, ktorym dnes klapli sanky naprazdno, treba jednu pripomienku: V roku 1990 bola peticia za referendum o rozpade Ceskoslovenska, ktoru podpisalo vtedy vyse miliona (ano vyse MILIONA) volicov. To referendum nikdy nebolo a o jeho nekonani nerozhodol ziaden sud, ale len poslanci za hnedocervene slovenske politicke strany vo Federalnom zhromazdeni.
Keby boli v rici ryby.....atd. .... to jedine mozno povedat tebe a tvojmu medailistovi.
Neskutocny blabol. To ako ze vyssimi danami skrotime oligarchiu? To mysli autor vazne?
Mozno by bolo dobre si uvedomit, ze oligarchia ziskava svoje bohatstvo nie pracou ale podvodmi a machinaciami. Takze na jej skrotenie nie su dane ale policia, prokuratura a sudy. Samozrejme ocistene od kamaratov oligarchie.
Mna nie. Je to strategia jeho politickeho marketingu. Rozhodnutie US nezmeni tak sa aspon necha pohojdat na vlne rozhorcenia a bude dufat, ze z nej ziska nejakych volicov, kedze tych, ktorych mal vlani, stacil za rok presustrovat.
Tych 13 tisic si to tiez myslelo, ale ta imunita nie a nie prist. Alebo dezolati maju specialnu imunitu proti faktom?
Zjavne si zamienas pojmy ako sa ti hodi. Potrestanie vrazdy nie je ochrana zivota.
Komentar je o tom, ci su dolezitejsie zakony na zabraneni cca 7 tisic potratov rocne (z toho vyse tisic potratova turistika) alebo na ochranu 5.5 miliona uz zijucich.
Najlepsia metoda odvedenia pozornosti od temy je tzv. acohentizmus. U teba v priam citankovej podobe.
Aha takze najskor treba ochranit tych 7 tisic umelych preruseni rocne (z toho vyse 1 tisic turistika hlavn z Polska) a miliony uz narodenych trerba chranit az potom?
A co tak chranit zivoty tych narodenych lepsie, nez to robili v cirkevnych skolach v Kanade?
Kto je to ten tvoj narod? Osadenstvo kadibudky u vas na dvore? To mate o sebe vysoku mienku, podobne ako sa kedysi ista skupina nevahala vyhlasit za veducu silu v spolocnosti, a tvrdila, ze spolocnost povedie k svetlym zajtrajskom.
O moju imunitu sa nestaraj, radsej sa staraj o geriatrickych dezolatov, pretoze ti su na rade, aby ulavili pretazenemu dochodkovemu systemu.
Tie zabery ludi na umelom dychani boli nakrutene vo filmovych studiach na Kolibe, aalebo dokonca v Hollywoode?
V nasej televizii sa o vyjadreniach o ockovani nedockas, pretoze spravy ovlada Cugurjan, takze kazde spravy ma minimalne 2-3 vstupy dezolat Fico.
Zatne tipec dezolatom, ked za nich zasa bude dychat Chirana.
Zdravi ludia, ktori sa nedaju zaockovat aj ked maju k dispozicii vakcinu, su hrozbou preto, ze v pripade vazneho priebehu ochorenia zahltia nemocnice. Takze mozu si zvolit, ze sa nedaju ockovat, ale potom v pripade ochorenia by sa mali liecit v pohodli svojho domova.
Ako sa da inac argumentovat s totalne ujetym prispevkom? Alebo chces nebodaj povedat , ze to co tvoj mentalny sputnik pisal o nemeckej bedaci a vyspelom priemysle je pravda? Tak potom daj nejake cisla, ktore to potvrdzuju, a hned budeme vidiet, ci mas nejake fakticke argumenty, alebo vies len tak nezavazne prduskat.
Je zabavne pozorovat, ako vam nechuti vasa vlastna medicina. Este teraz pocujem hlasny vreskot "Ved aj Dzurindaaaaaa!" ked sa po roku 2012 zacali objavovat informacie o prvych zlodejinach nominatov a kamaratov Smradu. A prave preto, ze polovica citatelov nebola na svete v dobe, ked sa nevzdelana "elita" samovyhlasila za veducu siluv spolocnosti, treba opakovane pripominat, co sa vtedy dialo, najma ked rozne sudruzky tu vyvolavaju hysteriu, pretoze niekto musel zjest obed z teglika.
....prepadnutie majetku.....vsetci boli happy....
Ved to pozname. Najvias happy boli vselijaki usimisakovia a dalsi prislusnici vtedajsich "elit", ktori sa takto dostali k majetkom a dnes si nevedia zarobit ani na slanu vodu, pretoze nic poriadne nevedia. Vtedy sa hrdo vyhlasili za veducu silu v spolocbosti a podla svojich nulovych schopnosti viedli spolocnost az ju doviedli ku krachu.
Rukolpany dokaz o skodlivosti konzumacie domacej samohonky. Nic ine sa o tom blabole neda povedat.
Odporúčame