Takže nemáš ! Vidíš aké to bolo rýchle a ľahké ? S vami jednoduchšími ani sranda nie je. Zhasnete hneď na začiatku.
Takže nemáš ! Vidíš aké to bolo rýchle a ľahké ? S vami jednoduchšími ani sranda nie je. Zhasnete hneď na začiatku.
Tak je to jasné. Preto chodí červenohnedý nacista L.Blaha ako obarený
Tisíce srbov ? Predpokladám, že nechceš byť za dementa a máš vo vrecku link ktorý zachráni tvoju povesť idióma
Máľčik. A to si zabudol na stovky miliónov Indiánov. Ktohovie prečo Boh dal tebe a podobným tak jednoduchý život v ktorom bolí používanie m ozgu.
Červenohnedí nacisti okolo zločinca Fica boli niekedy pronárodní ? Niekto zabudol na klaňačky u Obamu za pár predvolebných foto. Nezabudli sme ani Ficov nákup F-16 či Black Hawkov za miliardy €. Chápem, že tieto Ficoviny na jednodyuchších tak ako aj na autora zaberú.
Fašistické Rusko si vybralo samo. Aj Hitlerovské Nemecko to nemalo ľahké. Aj vtedy sa našlo pár kolaborantov s nacizmom.Tak ako aj dnes na Slovensku
Ruský fašizmus na Kryme nebude mať dlhého trvania.
Hranol tiež tvrdil, že už tu smradiť nebude
To bude tým, že RF nepokračuje v šľapajách svojich otcov a dedov ale zabíja Slovanov ako robil Hitler.
Ženích nemá čas. Pokračuje vo svojom koníčku. Zabíja Slovanov
prečo si myslíš, že fašizmus je na Slovensku perspektívny ?
Keby bol Prigožin v júni ťahal až do Moskvy, mohol padnúť ako hrdina ...
Dnes Čaputová len 12 x. Si na poklese ?
To máš istotne od toho čo keď dostaval diaľnicu do KE tu od 2014 nie je.
No neviem. Veď podľa vás dezolátov vakcinovaní už predsa 4 x zomreli.
Neutralata v dnešnom kontexte neexistuje. Okrem iných by ti ju muselo garantovať fašistické Rusko s ruským Hitlerom V.Putinom.
Váš fašistický hrdina Prigožin dlho nevydržal. Ruský Hitler V.Putin ho dal pre istotu zabiť. Co kdyby ?
FICO, ako hovorca a hlavný predstaviteľ slovenskej mafie, zatrúbil do útoku. Do frontálneho útoku.
Je to pre nich rozhodujúci boj - boj o život - boj o ich existenciu.
Neštítia sa použiť akékoľvek metódy a ukázať všetky, aj doteraz neviditeľné chápadlá svojej chobotnice.
Sú všade, ako každá správna MAFIA. Súdna rada, prokuratúra, SIS, odbory. Dennodenné štvanie a hecovanie vášní ľudí postavené na najnižších pudoch.
Manipulujú s faktami, klamú, korumpujú, diskreditujú, vydierajú, vyhrážajú sa každému, kto sa postavil proti nim. Pôjdu cez mŕtvoly, počítajte s tým.
Únos prezidentovho syna a vraždy novinárov boli odkaz protivníkom. Peňazí majú dosť. Ale musia vyhrať voľby, inak skončia, pretože ďalšie 4 roky, odstavení od mocenských štruktúr štátu neustoja
Odporúčame