Buď objektívny. Predsa len napadnutie "vraj bratmi Slovanmi" z východu malo väčší dosah ako napadnutie nepriateľmi z Nemecka.
Buď objektívny. Predsa len napadnutie "vraj bratmi Slovanmi" z východu malo väčší dosah ako napadnutie nepriateľmi z Nemecka.
Ficov sen o vláde je v prdeli. OČTK budú pokračovať a to pre mafiu zo Súmračnej nie je dobrá správa.
Moskoviti tiež útočia na cudzom území. Je to normálne ?
Je to bežné vo viacerých krajinách. Rozložiť zločin svedkami "zvnútra". Samozrejme, že na Slovensku sa to dotknutým mafiánom od Vadalvocov a Piťovcov nepáči. Ožratému Ficovi najviac.
Dnešný ruský fašizmus je pokračovateľom ruskej okupácie v 1968 roku
Je pravda, že to nie je ako ruské za 3 dni v Kyjive
Žiadny kult Banderu neexistuje. To potom budeme tvrdiť, a nebude to daľeko od pravdy, že v Rusku prevláda kult masového vraha Stalina ? Vymyslené tvrdenia o krivde na Rusoch v Luhansku a Donecku veľmi ľahko vyvrátila správa o nachystaných vlajkách a letákoch ešte pred Majdanom. Tak ako ich vyvracia aj tvrdenie ruského Hitlera, že Ukrajina a ukrajinský národ neexistujú. Bandera je dnes taký obľúbený práve vďaka Rusku. Koľko z Vás vedelo niečo o Banderovi pred rokom 2014 ? Fašistické Rusko nenávidí slobodu či iný názor. Fašistické Rusko nenávidí slobodného človeka.
Ako keby niekoho zaujímalo čo chce nejaká mimoparlamentná strana ?
To budete potrebovať v budúcich voľbách väčšinu hlasov. Slovensko si zvolilo. V tých posledných ste ich nemali. A nebudete ich mať ani v tých daľších.
Spochybňuješ rozhodnutie súdu ?
Krajský súd v Bratislave prepustil štyroch obvinených vyšetrovateľov Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) a dočasného šéfa inšpekcie Petra Scholtza z väzby na slobodu, pretože ich trestné stíhanie je neopodstatnené.
Cieľ je pozatvárať mafiu a zastaviť zločin. Za to, že to sú to na 90% členovia fašoSmeru naozaj polícia nemôže. Že sa k vám pridali Piťovci môže len inseminátor Boris.
Chybu urobil aj Západ. Aj on prispel k vzniku dnešného ruského fašizmu
Nefandi si máľčik. Vaši ázijskí moskovskí učitelia za veľa nestoja
Nepochopil. Nevadí. Čakal som možno, že aj motyka vystrelí. Tvoji ázijskí bratranci z Moskovie v Československu boli nepozvaní okupanti.
Nádych výdych používaš keď ti cvrkne, máľčik ? Ako zakryješ ošťaté nohavice ?
Možno len nerozumieš slovenskému jazyku, chlapče.
Áaron. Ty už naozaj nevieš čo zo sebou ?
Vás vo fanklube ruského fašizmu nebudem presviedčať
Odporúčame