Nebodaj vo Ficovej nie ?
Sudruh birmovany bol hrdinom pri podpisovani LZ. Až takym ze hrozil demisiou vlady. Bol viackrat upozorneny na situaciu ktora moze nastat pri hlasovani presne ako sa stalo pri migrantoch. Dnes sa hra na doleziteho ale treba mu stale plieskat o tu jeho hranatu hlavu ze aj vdaka jeho podpisu pod LZ došlo ku kvotam a rozdeleniu migrantov.
Nie je seriozne pisat o niecom co autor nezazil.
Čo už, keď máme jednu z najvyšších spotrebných daní za palivá a energie v EÚ ?
situacia sa zmenila v tom momente ked Slovensko ponuklo najvacsi investicny stimul, najlacnejsie pozemky a najlacnejsiu pracovnu silu.
Aby bolo jasno, Land Rover na Slovensku je fajn.
Opozicia vsak opakuje len Ficove slova.
On bol ten kto kritizoval zavislost Slovenska na automobiloch, Fico vyblakoval o montaznych halach bez pridanej hodnoty o kupovani si investorov. Dnes ked si vlastne sam sebe se*je do huby sa tym istym vychvaluje vraj najvacsou slovenskou megainvesticiou Jeho volici ktory pri kritike automobiliek hlasno mťaskali a jasali dnes tlieskaju. Co chces aby si clovek o takychto ludoch myslel ?
Sudruhovia, neblaznite. Nic nevyskakuje. Vas problem je medzim klavesnicou a monitorom.
Presne tak. Kritizovat vasho birmovaneho komunistu je nepripustne. Dajte to do zakona.
Skoda, stacilo malo a vas problem nemusel existovat. Stacilo aby niektore predajne slovenske matky po nociach necitali paRoháča s ruskymi maľčikmi ale nechali sa poriadne vymastit na slovenskej zabave.
U nas je to presne opacne > NATO nas neokupovalo, Rusko áno.
lg99 ved ty vies
ved ste to boli vy, ryšavci co ste pluli na vladu z prílišnej orientácie krajiny na výrobu áut
samozrejme v case ked Fico bol v opozicii a robil denne 2 tlačovky
uz vies aka ste boli haved ryšavých vydriduchov ???
SMER ani vtedy nestrati svojich volicov. Ved preto ho volili, volia a volit budu...
Takze spravne a legalne je protestovat ci strajkovat len vtedy ked je Fico v opozicii. Si rychlo zabudol co ste robili vy červený...
Uff, keby to bolo v opačnom garde uz by to bolo vyliatych hektolitre stastnych ruskych slziciek.
Prečo nie ? Ved ZDER-SD je najlepším umelcom v manipulácii s statistikami.
Odporúčame