Ked sa rusáci nepomylia tak ani IS netrafia.
Ked sa rusáci nepomylia tak ani IS netrafia.
Este stale existuje moznost ze za atentatom stoja rusi.
Rusáci by mali radost.
Preto pristavuju autobusy.
Ale ju mat nebudete.
Preco ?
Ze nema rad vas ruskych fasistov je blb ?
Prehanas, Ivan.
i ci y, to je jedno
obzvlast potomkom ruskych mužíkov...
Si myslis ze Plastelina striela po vojakoch ?
Fašisti ruskeho vychodneho typu na to nikdy nemali gule.
Ich oblubenym objektom su nevinni ludia v restauraciach, autobusoch ci obchodoch...
Turecko a rusky fašizmus
Aby si len tak ako vzdy netroloval.
Preto vyhanas Slovakov ktori su proti ruskemu fašizmu zo Slovenska ?
To triezvou hlavou nebude.
Mas smolu. Ja som tu doma a ostanem na Slovensku.
Preco tu vsak ostavaju vsetci potomkovia ruskych fašistov ked podla ich slov je v Rusku tak fasa ?
Teba netaha hlas srdca domov do Ruska ?
Klames, Ivan.
1.ziadna prezidentska zmluva FATCA neesxistuje
2.preco si nenapisal ktora vlada schvalila medzivládnu dohodu s USA o poskytovaní daňových informácií v rámci požiadaviek zákona FATCA (Foreign Account Tax Compliance Act)
3.nebodaj SMERacka mafia a Svetlana maju strach ?
Aj si sa nadychol kym si precital ten velky letak z Petrohradu ?
Nikoho od nas zo Slovenska nevyhanaj a bud rad ze ruskych potomkov ktorych nam tu nechali ruski fašisti v 1968 roku nikto nevyhnal.
Inac by si tu davno nebol.
Vaz si toho.
Ruskym fašistom je kazdy blbej, preto ste tak zufali rusaci.
Veru, drzali sme spolu tak ako v Katyni ci tak ako v Ceskoslovensku v 1968 ked ruski fašisti strielali po nas, slovanoch.
Schovaj si svoju slovansku vzajomnost spolu s ruskym fašizmom.
Rusko je najvacsim vrahom Slovanov v historii.
Fuj, hanbite sa FAŠISTI !
Aj toto je demokracia, rusáci.
U vas v Rusku s tymto nazorom v opacnom garde by Juncker skoncil zastreleny na niektorom z moskovskych mostov.
Mas pravdu, vas ruskych mužíkov som nikdy nemal rad
a idiota si nechaj pre seba
zasluzis si....
Ruski fašisti aj keby chceli tak nic nezrovnaju.
Oni radi slabsich a este radsej od chrbta.
Tam vsak EU a USA nepatri.
Sry, na teba som zabudol.
Tebe tiez nevadi chvalit vlastny blog.
:P
Odporúčame