Ktohovie ci Rusakom bude stacit tolko truhiel ako v Afganistane.
Ktohovie ci Rusakom bude stacit tolko truhiel ako v Afganistane.
Chudaci "dobrovolnici". Ked oni maju panicky strach z odrezavacov hlav.
:DD
Horsou spravou pre Slovensko je ze osprostievaju volici zlodejov zo Smeru.
A to si uz demokraticky za naslednika pestuje svojho syna.
:))
Ukoncime to Ivan.
Napis este nejaky fejk a dame Howgh.
Nemam cas reagovat na tvoju chorobu.
kapito ?
Takze tisicka demonstrantov ti predsa trha zily.
:))
Tvoja dyslexia sa neda obedovat, Ivan.
:DDD
chvalabohu
:DD
Aspon je s tebou sranda, Ivan.
Ze by ako vasa vacsina v Krymskom sfalsovanom referende ?
Ci tu neplatia tvoje slova ?
Donedavna Lekari bez hranic boli pre vas platenou americkou kolonou.
Co sa stalo ze ronite tolko falosnych slz ?
Naco tolko zufalstva a frustracie v tvojich slovach ?
Predpokladas ze ministri rokovali bez mandatu vlad a ich predsedov ?
Nebodaj chces povedat ze nie si schopny na webe najst fotografie ci video z dnesnej demonstracie v Minsku ?
Nasla, dokonca aj video.
Nevies najst ?
To nikto netvrdi. Ty len nechapes zmysel a obsah napisanych slov.
Afgancom to pomohlo na rozdiel od 14 tsic ruskych truhiel.
Ivan, video je z 2.9.2014
V case ked este ruski fašisti ostrelovali Ukrajinu.
:DD
"...Pravnikom uz odzvonilo. Oni ked skoncia skolu, tak pomaly zarabaju ako upratovacky.."
Mozno u vas v Rusku
Odporúčame