Zase zla ruska investicia...
lg99 ved ty vies
ved ste to boli vy, ryšavci co ste pluli na vladu z prílišnej orientácie krajiny na výrobu áut
samozrejme v case ked Fico bol v opozicii a robil denne 2 tlačovky
uz vies aka ste boli haved ryšavých vydriduchov ???
SMER ani vtedy nestrati svojich volicov. Ved preto ho volili, volia a volit budu...
Takze spravne a legalne je protestovat ci strajkovat len vtedy ked je Fico v opozicii. Si rychlo zabudol co ste robili vy červený...
Uff, keby to bolo v opačnom garde uz by to bolo vyliatych hektolitre stastnych ruskych slziciek.
Prečo nie ? Ved ZDER-SD je najlepším umelcom v manipulácii s statistikami.
Traja možno. Ten červený však robil bieleho vola.
" Súdruh je nevinný ! A tie milióny ľudí v Gulagoch zomrelo len preto že si zabudli vziať teplé spodné prádlo ! "
Zacinas stresovat a fabulovat od temy.
Si nas, Ivan.
:DDD
APROPO_teba a zablokovat ? To sa precenujes. Za tolko ziaden rusky fašista nestoji.
Ja nie som ako vy a vaši predkovia z ŠTB :P
Ziadne prekvapenie, Ivan.
:))
Logika nepatri medzi tvoje silne stranky tak ako aj u vsetkych z vasho ruskeho fasistickeho fanklubu.
V pohode. Vsetko je po starom.
Tak ako rusky fašizmus....
Ked sa rusáci nepomylia tak ani IS netrafia.
Este stale existuje moznost ze za atentatom stoja rusi.
Odporúčame