Sedliak
ideeeees..........
:D
Harabin sa sudi s GP.
GP Trnka rozhodol o pravdivosti prepisu v r. 2008.
Skus ozrejmit ako to sposobili volici pravice.
APROPO_Jedna velmi vysoka Gorila sedi v kresle priemera SR.
Platcovia dani a poplatkov su aj zamestnavatelia.....dokonca v znacne vacsej miere ako obyvatelstvo.
Ocividne ti zmysel slova retroaktivita nic nehovori....
Si sa nakopol :D
GP Trnka rozhodol o pravdivosti prepisu Heroina so Sadikim v r.2008 za vlady Fica a ministrovania Kalinaka.
Pojdes aj tak blejt, velebnosti ?
Aj tak raz ,,Pôjdeš do basy, ty hayzel !"
http://goo.gl/r5vW9
Ak sa chytis za hlavu tak zistis ze "Rozsudok nie je pravoplatny".
Z toho vyplyvaju ostatne suvislosti....
Nie je dolezite kedy zacal spor ale kedy bude vyhlaseny PRAVOPLATNY rozsudok.
Novela zákona o zodpovednosti za škodu spôsobenú pri výkone verejnej moci schválená parlamentom
17.10.2012 hovorí > "Ak štát spôsobí občanovi morálnu (nemajetkovú) ujmu, občan bude môcť od štátu vysúdiť odškodnenie maximálne 16 360 € (t.j. 492 877 Sk)".
Heroin musi drzat za gu*e niekoho velmi vysokeho...
Absurdnost tvojho prirovnania svedci o tom ze tvoje intelektualne vybavenie je este v horsom stave ako sa s pociatku snazilo tvarit.....
V relacii o 5 minut 12 zaklincoval absurdnost situacie hovorca *uja Alzheimera na Bratislavskom hrade tvrdenim ze o pochybnosti volby GP svedci aj pocet podani na US.
Zabudol vsak dodat ze 99% podani bolo podanych proti necinnosti "skoro akoby clena Smeru".
Nic take co by vase rysave duse dokazali povazovast za nemoralne
kedze dokazete tolerovat vrazdy,drogovych dealerov a ich priatelov,podvody ministrov s VS titulmi,
okradanie naroda bratmi premierov a ich manzelkami, vlastnymi hlavami..
potom vo vasich ociach bude vlastne Kolesik vyzerat ako hrdina......
Aj Masaryk Vraj vyskocil z okna a nebol vyhodeni vasimi rysavymi predchodcami.
Necudo.
Vobec nepochopill ze nie je intelektualne vybaveny.
Co ine ako opisavat potom ostava chudakovi ?
Teraz skus nieco o starom *ujovi.
Aspon tak sa snazi tvarit nadpis a obsah clanku.
Tvoje "vidiny" su urcene pre velmi specificky okruh obyvatelov Slovenska.
Zase si mylis dojmy a skutocnost.
Ci ty mas dojem ze mu klesol plat o 30% ?
Napisal velmi konkretne o koho sa jedna.
Pochopitelne
Nie si na to vobec intelektualne vybaveny.
:)
Odporúčame