Pochopitelne ze netusis.
Tusis vtedy ked Klames a Fabulujes a nedokazes odpovedat na priame otazky.
Pochopitelne ze netusis.
Tusis vtedy ked Klames a Fabulujes a nedokazes odpovedat na priame otazky.
Bola by na case jeho zaloba po desiatich rokoch.
Avsak preco ju do dnes nepodal ked jeho vraj cest utrpela tazke sramy ?
Vy rysavci velmi dobre viete a verejne obhajujete znamost predsedu NS a Narkobarona s Kosova .
Z toho Kosova ktore s duse nenavidite.
Naozaj nemate dilemu ?
uff, je jasne ze nemate.
nebolo by cim
aj upratovacky zahadzuju humus do kontajnerov
Ups.
Skodu napachali tvoji Rysavci.
A za moje peniaze.
http://www.scribd.com/doc/111605005/Rozsudok
Ak Harabin vystupuje ako poskodeny nech verejne NEFABULUJE ze sud rozhodol o nepravdivosti prepisu Heroina s jeho Narkobaronom.
Stale ostava jedinym predsedom NS v EU ktory ma priatelstvo s Albanskymi drogovymmi dealermi.
Ak sa mu to nepaci nech poda zalobu.
Preco ju do dnes nepodal ????
Mozno ako Fico "vlastnou hlavou".
Strach ze volici na Slovensku RAZ budu viac ako "menejchapajuci" a nebudu volit rysavych komunistov......
Potom......nie, nebudu kandelabre ako ste sa sudruhovia strachovali v 89.
:DDDD
Pride aj na Vas ked Vam bolsevikom prerastie cez hlavu.
Tiez nema chrbticu ako vas "predceda".
nemusis nic opravovat.
v tvojom prejave to je jedno
mozno zmenis slovo idiott na idiot.....
podstata bude stale rovnaka
Aurora uz nebude...
:DD
Prezrali ste svoju sancu a ani Fico Vas nezachrani.
Odkladanie Eutanazie je o to bolestivejsie...
Harabin je predsedom ustavneho organu a to NS SR.
Nemoze tvrdit co chce.
Ak ti nieco hovori USTAVNY stat.
Si naozaj myslis ze tvoji potomkovia budu mat radost z toho ze ich predok OCIVIDNE klamal a a nebolo to zadarmo ?
Ci si myslis ze obhajoba Harabina ci pluvanie na Lipsica aj ked to nema ziadnu suvislost pochadza z tvojej hlavy ?
Vsetko sa zaklada na klamstve ktore VEREJNE prezentoval predseda NS SR.
K tomuto sa zdravy a realny volic nikdy v zivote nemoze hlasit.
Fabulujes.
Dovody preco to robis vies ty sam.
Dufaj ze v buducnosti na tvoj hrob tvoji potomkovia nebudu pluť....
Kedy klamal ?
To si naozaj naivny volic HZDS si dnes SMERu s.r.o. ci skusas hadzat zachranarske haciky pre menejchapajucich ?
> Predseda Najvyššieho súdu VYHLASIL, že súd potvrdil nepravosť prepisu jeho rozhovoru s narkobarónom.
NEPOTVRDIL !
Merito sporu nebolo v pravosti prepisu.
Vobec sa tym OS nezaoberal nakolko nikto nenamietal pravost prepisu.
Heroin do dnes nemal take g******le aby podal zalobu na nepravdivost prepisu.
Dovody si mozu vsetci okrem teba a volicov "vlastnou hlavou" domysliet.
" obdivujem ľudí, čo pod PREZÝVKOU a ANONYMITE vie nakydať hnoj na človeka ktorého uvádza v plnom mene, ak je to pravda, čo tu píšeš, tak v dennej tlači napíš verejný článok a podpíš sa pod neho VLASTNÝM MENOM, potom budem veriť tomu čo si tu napísal, inač si u mňa jeden zaslepený a choromyseľný chudáčik. ( jemne povedané ) ".
"Harabin je hanbou súdnictva"
objektivny
dnes
18:20
Clovece, dnes ti zase ide karta a excelujes.
Musis mat sam zo seba "bohovsky" pocit".
Preco sa normalny clovek nedomaha svojich prav?
Mozno preto ze nie je predsedom NS SR ktoreho spory rozhoduju jeho podriadeni.
Sud sa vobec nezaoberal nahravkou nakolko jej pravdivost na sude Heroin NIKDY nenapadol.
Dovody si mozes domysliet.
Tvoj kompilat nijako nesuvisi s rozhodntim sudu a ani s realitou.
To ze Heroin verejne ako predseda NS niekolkokrat klamal je HANBOU slovenskej justicie a samotneho Slovenska.
Pre Sumracnikov tu je link na rozhodnutie Okresneho sudu >>>
http://www.scribd.com/doc/111605005/Rozsudo k
Dobre rano stara mama.
Dalsi v rade klamarov zo Sumracnej ?
APROPO_skus si zistit k pripadu zakladne fakty bezne dostupne na webe...
Nebudes potom vyzerat ako "mameluk".
Okresny sud nerozhodoval o pravdivosti ci nepravdivosti prepisu rozhovoru Sadikiho s Heroinom nakolko v jeho rozhodnuti sa pise, ze pravostou nahravky sa vobec NEZAOBERAL !
Napriek tomu Heroin opakovane tvrdil ze sud potvrdil nepravost jeho rozhovoru s narkobaronom.
Jedine rozhodnutie Okresneho sudu bolo ze postup GP D.Trnku bol nezakonny nakolko zakon nedava moznost GP verejne hovorit o archivnych odpocuvaniach.
A to je vsetko.
Ziadne potvrdenie o nepravosti prepisu ziadne vitazstvo Heroina.
Len bohapuste klamstvo predsedu NS.
Kolka to zloba a hnus.
APROPO_rysavi vyznavaci Heroinov,Svetlan,Sirokych,zlodejov s "vlastnou hlavou" a dalsich gaunerov z prostredia Smeru s.r.o.musite ziskat nove Topolove pokyny.
Zatial vase kvilenie stali za velke H a male o.
Brutalnu sumu ?
Kde sa kotia rysavy klamari ?
".Pôvodne žiadal Mikloš jednu bývalú slovenskú korunu, keďže sa vtedajší poslanec Smeru Fico na prvom pojednávaní v septembri 2003 nezúčastnil, Mikloš zvýšil túto sumu na 19.916,35 eura (600-tisíc korún). Na záver však Mikloš žiadal už len ospravedlnenie".
Co je potom Heroinovych 150.000 € ?
V Cesku nam mozno pomozu Ficovi bratia komunisti a "socdemaci".
Za Fica vsak istotne nie :D
Rysavci a majitelia strany Smer su pazravi minimalne na 2 volebne obdobia.
Staci sa pozriet co sa deje, ako vykradaju penazenky Slovakov.
A to je este len zaciatok.
V r.2013 ked sa Kazigrafovi zruti ŠR zacne to prave orechove.....
Odporúčame