Historik: Vznik ČSR je pre Slovákov najdôležitejšou udalosťou 20. stor.
Takze tvoje tvrdenie na ktore som reagoval
"...o jej vzniku prvý raz slobodne a suverénne v parlamentných voľbách rozhodli Slováci.."
je len dalsim bludom v šerbli vymyslov a klamstiev.
APROPO_v case ked si tahal kacicku na snurke na pieskovisku som patril tiez medzi tych ktori 1.1.1993 o 0:00 hod kricali radostou Slovenskooo.
To vsak neznamena ze mam radost ked si zasluhy jeho vzniku pripisuju ludia ktori tomu Slovensku najviac skodili.
Nezabudaj na Meciarove slova ktory sam tvrdil ze HZDS samostatne Slovensko nechcelo ze nas len Cesi do toho dokopali.
A dnes je tento clovek povazovany menejchapajucou castou obyvatelstva za tzv. "Otca naroda".
Fuj, hanba......