Farmari dostanu odskodne za sucho.
Takze predpokladam ze tym padol dovod na zdrazovanie potravin dosledkom sucha.
Ci ?
APROPO_cervena nafta ?
Keby ste vedeli ako sa s nou polnohospodarom dobre kseftovalo.
Preto tolko "placu"......
Farmari dostanu odskodne za sucho.
Takze predpokladam ze tym padol dovod na zdrazovanie potravin dosledkom sucha.
Ci ?
APROPO_cervena nafta ?
Keby ste vedeli ako sa s nou polnohospodarom dobre kseftovalo.
Preto tolko "placu"......
Cloviecik.
Zacinas stresovat.
Ja som ta neurazil ani raz na rozdiel od teba.
Vidis to ?
A to je dosledok toho ze dnes mozete byt stastny ze vas ludia poriadne nevydrbali po hlavach v 89.
Dnes by si tu nepisal.
Mas hlavybolenie ?
Hlupakom a bolsevikom si nazval sam seba a teraz tu vyplakavas ako male decko....
Stado potrebovalo stale vodcu lebo bez neho len bezpricetnu huka po Slovensku co je aj tvoj pripad.
Fico vstupom do KSS poprel vsetko to co chcel dosiahnut Dubcek ktory tiez nebol bohvieake Terno.....
klikol som spravne
tchora ci tvoj smrad citit na dialku....
Tebe nic netvrdim aj tak by si to nepochopil :)
Nemas pravdu.
Vacsina dovodov na zvysenie dochodkov je inflacia.
Napr. inflacia 4% = zvysenie dochodkov o 4 %.
Myslis si ze pri obidvoch dochodkoch bude ich narast rovnaky ?
Sudruhovia, je ocividny rozdiel v citlivosti na okradanie Slovenska.
Neobhajujem "modre" zlodejstvo a vsetky treba odsudit ROVNAKO.
Avsak vo vasej rysavej objektivnosti nejako ocividne chyba brechot stada ked rovnakym sposobom kradnu vase bolsevicke elementy.....
Napr...............
V 2008 Ružena Lovasová (SMER) a BAT kupili softver za 9 mil € od "združenia spoločností NESS Slovensko a Data Group. Softvér využíva len 150 počítačov".
A teraz si skuste rysavci tipnut kto "šéfoval"v jednej z dvoch spolocnosti (Data group).
Bol to znamy mag a grafolog sudr. "podpredseda Smeru Peter Kažimír."
Vam stupa tlak pri "modrych" 160 tis. € (5 mil. SKK) avsak pri "cervenych" 9 mil € ( 270 mil.SKK) ste si nedokazali ani zaostrit ceruzku....
Kolki z vas vyjadrili rovnake rozhorcenie v 2008 tak ako rysavi onanisti v tejto diskusii ?
1.Ja som nikoho neurazil, nebol to moj prispevok
2.diskutujuci nijako neurazil teba
3.ze ti niekto siaha na Ficina este neznamena ze sa blizi koniec sveta
4.pozri sa na tvoje nadavky voci dnesnej opozicii
Co si nervozny z nastupujucich Istot ked sa uchylujes k urazkam ?
Cloviecik,este tak pochopit text.
Mozno by si sa prestal zaoberat diskutujucimi.
O com tocis ty ?
Spravne si popisal ako to funguje na Zapade ci v Amerike.
Na Slovensku sa to javi len ako nahananie penazi pre banky.
Ked budu transakcie ci vedenie uctu zdarma tak by to logiku mohlo mat.
.... a banky si hladkaju bruska.
to ma byt Ficova kompenzacia za mimoriadny bankovy odvod ?
A ?
Stale to nedokazuje ze PENTA nesponzorovala SMER .
2 ludia blizky PENTE vo vlade R.Fica nenasvedcuju na uporny boj Hascaka proti SMERu.
A ?
On Penta VS SDKU nevyvracia.
Vam vsak spojenie PENTA vs SMER zdviha tlak....
Spominas Gorilu >>>> aj si ju cital ?
"Financie Smeru spomína aj údajný spis SIS Gorila. Penta mala poskytnúť peniaze na predvolebnú kampaň Smeru v roku 2006. Časť peňazí mal v byte prevziať Ficov tajomník František Határ. Sumu, ktorú dostal od spolumajiteľa Penty Jaroslava Haščáka, Gorila neuvádza. Smer aj Penta to odmietajú".
Penta sponzorovala SMER aj v r.2000 ci 2006.
http://goo.gl/A91Hr
Odporúčame