Zato Ty - ako znalec amerických medii, ktory pravidelne cita americku tlac, sleduje TV a pocuva americky rozhlas - ty to vies posudit najlepsie....:-)
Zato Ty - ako znalec amerických medii, ktory pravidelne cita americku tlac, sleduje TV a pocuva americky rozhlas - ty to vies posudit najlepsie....:-)
"V poverení tohto establišmentu vedú média proti nemu, demokraticky zvolenému prezidentovi, trvalú a neobyčajne špinavú vojnu. Atakujú zákerne nielen jeho, ale aj jeho ženu, dcéry a synov".....
Bednar - senilnies a stratil si sudnost...:-)
Definuj uspech - lebo Tvoje "vnimanie sveta" sa od mojho vyrazne lisi .
A tiez si prestan pliest pojmy s dojmami - vyzeras srandovne ...:-)
Podla Teba Kristus (ako syn bozi) nesuvisi s bohom?....nevkrocil do mora, ktore sa mu "uhlo"?...co by nato povedal "trojjediny" boh ?
Takze podla Teba je boh ten kto tresta a Kristus ten laskavy, dobry... ktory s nim nijako nesuvisi...?
Zajtra napises zase nieco ine :-)
Navzdy zahadou Ti ostanu aj niektore ine veci :-)
Ako som uz napisal - nie je vzdy pravdou a skutocnostou to, co sa Tebe zda....:-)
Ty mas sklony k prehananiu a patosu...trosku sa "zrealni" :-)
Vojna neprinasa rozkvet - ale tento výsledok nie je preto, ze sa odtrhli od Ruska...vlastne je... :-)
Pre pobaltske republiky to ale neplati - chod sa tam niekedy pozriet :-)
devanine blogy o "zle, chodobe a beznadeji" nemozes brat vazne...
...a nema zmysel na ich obsah logicky argumentovat...
...ale aj ked je to iracionalne - obcas to treba urobit :-)
precitaj si este raz co si napisal....v jednej vete mas niekolko logických chyb :-)
asi tak :-)
Ked nieco vyzera ako kacka, chodi ako kacka, kvaka ako kacka...tak len "zvlastny jedinec" v tom vidi obrneny trasporter mimozemstanov....:-)
Ty si taky domotany .....:-)
Evidentne ti musim jednoduchsie vety -....:-)
Tvojho Krista nekritizujem - lebo v neho neverim.
Je to podobne ako keby si Ty zodpovednost za svoje neuspechy prenasal na "oranzoveho samarkanda" :-)
Prepokladam, ze to zase nepochopis...alebo to zase dopleties :-)
mozno bude lepsie ked Ty napises, preco tvrdis, ze ringel klame ...ja nemam "Tvoje poznanie" :-)
Takze ty tvrdis, ze ringel klame a "podoprel" si to svojou logikou a svojim "poznanim"....
Ja nemam tolko casu (ani chuti:-) aby som tu bol kazdy den a neskumam kto tu kolko casu travi - ale urcite si nemyslim, ze pise hluposti a klamstva...
Mozno sedi vedla lozka a striedavo pise a stara sa ...
Odporúčame