Aj ja prajem rusom vsetko dobre, nech sa im dari :-)
Ale je tazke byt nekriticky k "nazorom" , ze Rusko je najsilnejsia a najbohatsia krajina na svete, ktoru vedie najspravodlivejsi a najmudrejsi "boh" Putin..:-)
Aj ja prajem rusom vsetko dobre, nech sa im dari :-)
Ale je tazke byt nekriticky k "nazorom" , ze Rusko je najsilnejsia a najbohatsia krajina na svete, ktoru vedie najspravodlivejsi a najmudrejsi "boh" Putin..:-)
Ty sj uz aj johny?:-)
Taraniny..:-)
Aj ked sa snazis maskovat svoju nenavist zovialnostou - nejde Ti to ...
Asi si presvedceny, ze za Tvoje nezdary je zodpovedny Lipsic :-)
Ked odfiltrujes tych, ktori maju iny nazor - tak vsetci ostatni budu s Tebou suhlasit...:-)
To je dobry postup - s takym nemozes neuspiet :-)
To pisali Bilakovci?...tak potom je odpoved jasna aj bez citania blogu - no predsa v Cine :-)
....najmudrejsej, najbohatsej, najkrajsej, najekologickejsej krajine na svete .....:-)
Zalezi aj na tom "kedy" sa budes pytat :-)....
Meciar kedysi poblaznil pol naroda a dnes mu fandi len hrstka (p)oddanych ...:-)
Kazda reforma, ktora ma napravit deformaciu systemu, viac-menej boli...a preto ju ludia ju odmietaju :-)
Bednar - odkial prepisujes taketo rozprávky? :-)
Najlepsia je ta ako vodic autobusu zastavil, opatrne sa k nej priblizil (zene na moste)...a Trump mu potom dal , nezistne (bez toho aby sa o tom ktokolvek dozvedel :-) 10 000 USD :-)
Pokracuj.....:-)
...aj ked takto citanost Velkej Moravy nezvysis...:-)
A Ty napis, ktore nove zakony sa museli kvôli Kotlebovym hliadkam "vytvorit"....:-)
truhlik, splietas 2 na 3...niekomu mozu stacit aj podobne blaboly :-)
Mne bude stacit ked napises zakony, ktore sa museli kvôli Kotlebovym hliadkam menit - som si isty ze ich nenapises :-)
rozumies pojmu zakonnost? .-)
Podla teba je "zakonny" ten kto "ohyba" zakon ako sa mu to hodi
a tvoj vzor je najskor moralny hlupak, ktory vykrikuje na svoju sefku ze je chora na hlavu....cisty debilizmus :-)
ti co sa citia informovani z alternatívnych zdrojov su vacsinou neinformovani resp. informovani zle...niekedy siria ukrutne hluposti :-)
Kolko norov studuje v MT?...kolko grekov studuje v BA?....ake je to % zo vsetkych studentov? :-)
Ked sa plati za studium tak jeho uroven klesa? ...:-)
Posli link...:-)
Ja Ti na oplatku poslem info o tajnej dohode Putina s Harabinom a 3 zidmi....:-)
Odporúčame