mas to pomotane :-)...najdi si tu hlupost o ktorej pise znalec...:-)
mas to pomotane :-)...najdi si tu hlupost o ktorej pise znalec...:-)
Spolupraca s adminom? :-)...kde zmizol moj prispevok?
Tak este raz
Asi si dezorientovany, lebo nehovoris rozpravky svojim potomkom ale pises prispevok do debaty...
Vravis, ze podla Teba je najlepsim riesenim ludovy sud?
Sledujes ale nerozumies, si prilis plytka a tak si si to zjednodusila - "vsetko comu nerozumies je hnoj a "sype" ho "nepriatel" :-)
Tak ostan pri svojom tapkani a "sypani" viny....a comu nerozumies - do toho sa radsej neplet :-)
Ano, obcas sa pozriem....a vidim sympataka s nadhladom :-)
Ale ty sa asi dobre nevidis, ked ho mas take popraskane...:-)
Ahaaa...tak ty sa este dlho neposunies nikde :-)...ked suhlasis s deltoidom, ze za vsetko zle mozu 3 mimozemstania a 2 zidia - tvoja situacia je neriesitelna...:-)
...lebo vsetci ostatni tapkaju po Tebe :-)...ale uz im povedz aby isli nizsie....:-)
Ako som uz pisal - ti co rozumeju - vedia, ti co nevedia a nerozumeju - pisu svoje popletene predstavy a ine "laptulkoviny" ...:-)
...ale ty sa mozes opravovat stale...:-)
Podobne blogy odzrkadľuju sposob "uvazovania" ich autora/autorov.....Nechcem ďalej komentovať tento trend, nech si každý čitateľ tohto blogu premyslí celkový vývoj osobnosti "bilakovcov a hlupoty" ...:-)
"Skaredost" a pod. su do velkej miery subjektivne pojmy...ty budes urcite "pekny" clovek :-)
Este treba doplnit, ze kolesa boli "obute" v specialnom materiali - podobnom dnesnej "gume" ale omnoho lepsom, boli naplnene specialnym plynom - aky ludia este nepoznaju...a su vedecke hypotezy, ze tie kolesa jazdili same a nepotrebovali ani rozvody ani pohon....a vedeli rozpravat :-)
Nemusis siahodlbo....len som bol zvedavy ci rozumies tomu co pises...:-)
Viem si najst informacie o vsetkom co ma zaujima :-)
Tak ste sa "potapkali" a hned je svet krajsi...:-)
Ked nemate inu radost - mozete sa potapkavat aj mimo debaty...ahaa...ved nic ine nerobite :-)
Ti, co rozumeju - to beru tak, ako to napisempisem....ti, co nerozumeju - splietaju hluposti...:-)
Tazke na Teba? :-)
...ze podobnu otazku nenapises deltoidovi...alebo suhlasis so vsetkym co napise? :-)
Odporúčame