S tebou lomcuje zloba....alebo je to len prejav depresie v ktorej si trvale posledne roky? :-)
S tebou lomcuje zloba....alebo je to len prejav depresie v ktorej si trvale posledne roky? :-)
Normalny clovek, ktory vie, odpovie.....iny, ktory nevie a nerozumie tomu co pise - neodpoveda ale sa vykruca :-)
Obmedzeny manual, blbec, triedny nepriatel....to mas napisane na tabulke oproti posteli a kazdy vecer pred spanim si ich opakujes....:-)
Existuju aj ine slova - evidentne si to este nezistila..:-)
Cim sa Ty zivis?:-)
Problem je skor ten, ze Ty pises a nerozumies....:-)
Mne to mozes vysvetlit aj Ty, mozno nieco pochopim....ale kto to vysvetli Tebe? :-)
Problem je skor ten, ze Ty pises a nerozumies....:-)
Mne to mozes vysvetlit aj Ty, mozno nieco pochopim....ale kto to vysvetli Tebe? :-)
Truhlik, uz som Ti pisal aby si nevynechaval lieky...potom bluznis a keby si bol v poriadku - aj by si sa hanbil...:-)
Tymto vyzyvam gaba126 aby sa dohodol s Rostasom a uverejnil nahravku, ktoru Rostas , ako stary stbak, urcite urobil :-)
Mozem vyjadrit len nesuhlas.... :-)
Ktore svety to medzi sebou bojuju?
Rusko, Madarsko a Trump proti ostatnemu zlemu svetu?...alebo je to inak? :-)
Pis s pochopenim...:-)
Daj nieco o tom "stavovskom systeme"...:-)
...a uved zdroj, kde si to pocul....:-)
Ty uz radsej nepi...Tvoj cierny humor viaceri ucastnici debaty nepochopia ..:-)
Ach....to su strasne blaboly... :-)
Ak ( podla niektorych zjednodusenych predstav) je kapitalizmus vsade tam, kde su vyrobne prostriedky (aj)
v sukromnom vlastnictve - tak drviva vacsina sveta zije v kapitalizme :-)
Takze bloger ( ako ekonomicky panic :-) pise, ze cely svet sa ruti do zahuby, ludia vrazdia, kradnu, zomieraju od hladu a beznadeje a dokonca ani politici ani cirkev s tym nic nerobia...
Co si urobil ty , miramar, aby bol svet lepsi - okrem detinskeho prehanania a (na)pisania svojej naivnej predstavy
o "stave sveta" ? :-)
Za moje pripadne nezdary som v prvom rade zodpovedny ja sam.
Otazka pre Teba:
Rozumies tejto odpovedi? :-)
Ty si bud detinsky naivna alebo .....:-)
V kazdom pripade mas velmi obmedzenu slovnu zasobu - skus si niekedy nieco precitat, porozmyslat nad tym - casom sa to moze zlepsit :-)
Pre vsetky 3 "zivotom znechutene krasavice".
Pisete o laske , pochopeni...bla bla.....ale nejde Vam to :-)
Normalny clovek, ktory zije plnohodnotny zivot, nebude venovat hodiny denne detinskej kritike kapitalizmu a "zlovestneho, temneho sveta vsade okolo Vas"...:-)
Ak ste to doteraz nepostrehli tak drviva vacsina sveta zije v kapitalizme, pricom cast ludi sa ma dobre, cast zle atd..... - ale okrem Vas troch, najblizsej rodiny a par kamosov su zrejme vsetci ostatni zli a nepriatelia...:-)
A pritom staci relativne malo - trosku rozumu a skusenosti, trosku sudnosti...a trosku "makat na sebe" - a (aj) Vas svet moze vyzerat krajsie...
Ale Vy si radsej budete "tapkat po chrbte" na debate...akoze ste chytre a rozumiete si...:-)
Ahaa...Bilakovci pisu :-)....
Zajtra pristanu cinania na Marse a na buduci rok obsadia cely vesmir.... a zacnu budovat medzigalakticky komunizmus...:-)
Ak sa v zivote posunies dopredu - mozno "spoznas" aj iny kapitalizmus :-)
Zatial len hladas vinnika za svoje neuspechy...:-)
Odporúčame