Zase tie Tvoje detinske predstavy? :-)...ked niekedy prides do sveta dospelych, mysliacich ludi tak spoznas - ze rozhodujuce su skutky...Ty bambusak :-)
Tie Tvoje naivne predstavy :-)......v mojom rozhoduju skutky, v Tvojom rozhoduju reci ......ze "zautocit na podstatu CIA".....:-)
Dakujem za radu....aj ked - v nasej krajine take nebezpecenstva ako v Tvojej - nehrozia :-)
"A Tvoje slovo ma vyliecilo..." :-)
lepsie...ako Tvoje blogy o politike :-)
Mozno by si mal trosku "zmudriet" ... :-)
...lebo inak budes za chvilu pisat, ze Cina je najdemokratickejsia , najbohatsia (aj globalne aj na hlavu :-), najekologickejsia...najmudrejsia krajina na svete...:.-)
Inauguracna rec Trumpa "otriasla" celym zapadom? :-)
Tento "otras" zachytili len velmi precitliveli a domyslavi junaci.....:-)
daj priklad nejakých Sorosovych neziskoviek.....:-)
Myslim, ze nedas....:-)
Si si naozaj isty ze Bach komponoval na oslavu stvoritela? :-)
Tvojou logikou: "Pri turistike sa mi naskytol nadherny vyhlad na krajinu zaliatu slnkom...."
Toto mohol "skomponovat" len boh....vratane Bachovych 20 deti :-)
mne sa to nepozdava :-)....ak chces niekym / niecim byt tak by si mal mat aspon sajnu "co kto / to robi"...:-)
Z krajiny mudrosti a poznania :-)....keby si tam bol aj Ty - niektore veci by si nepisal...:-)
veru, kazdy sa moze mylit :-)...ked nabudúce nebudes nieco vediet - opytaj sa mna alebo cirilaJuana....:-)
Odporúčame