Za socializmu neboli "mobily, socialne siete ani ine digitalne vymozenosti....".....:-)
Za socializmu neboli "mobily, socialne siete ani ine digitalne vymozenosti....".....:-)
...ale tiez ocenujem, ze Tvoja reakcia bola relativne normalna - nie zuriva s iskrami medzi zubami.... ako u niektorých inych... :-)
Pekny den :-)
Dalsi truhlik, ktory neviem pochopit normalne slova a samozrejme musi mat svojho nepriatela :-)...pricom som Ti len poradil aby si si precital aj nieco seriozne :-)
zuriva, tupa reakcia hodna meciarovho poskoka :-)....trosku sa kontroluj ....truhlik :-)
Kto su ti nepriatelia biblie? :-)
Niektori ucastnici debaty musia mat svojich nepriatelov - zivot bez nich by asi pre nich stratil cenu .....:-)
Nikto nikdy Ta nepresvedci? :-)....na vacsinu ludi platia fakty, ale ok - kazdy sme nejaky ...:-)
Napriek tomu, ze KDH ma vselico za usami, tvrdit, ze je zodpovedne za unos Kovaca je velmi naivna, taka meciarovska teoria...ze Ty si k nemu zbozne "vzhlizel" ? :-)
Cifru coho?....rozumny clovek musi najskor vediet o co ide aby to mohol kvantifikovat.
Len velmi odvazny ? (nemudry?) clovek najskor povie cislo a az potom sa pyta o vo vlastne ide...:-)
Ze Ty stale nerozumies vacsine toho o com sa tu pise..?....martuska :-)
Keby si mal/a trosku rozumu tak niektore veci by si uz neotvaral/a ...:-)
O Tebe (a spol) viem len z Vasich nazorov z blogov a diskusie...a vzhladom na Tvoju "produktivitu" sa o Tebe da vediet viac ako o ostatnych....:-)
Vedomosti, poznanie atd....by Ti nedovolili pisat take bludy ake pises....z tych panov, ktorych si menovala ako siritelov zla a vojnovych stvacov, su niektori mudrejsi , rozhladenejsi a pravdepodobne aj "ludskejsi" ako Ty....aj ked tie "Tvoje" nazory asi nie su z Tvojej hlavy...
Ano, urcite rozumiem ekonomike lepsie ako Ty a devana...a aj preto viem, ze reagovat na demagogiu a ocakavat od jej siritelov zmenu - je malo efektivne.... ale cloveku to niekedy neda :-)
Priznaj si sam pred sebou, ze Tvoje otazky, ktore mi davas - su zo "specialneho" zdroja...:-)
Nikto nikdy Ta nepresvedci? :-)....na vacsinu ludi platia fakty, ale ok - kazdy sme nejaky ...:-)
Napriek tomu, ze KDH ma vselico za usami, tvrdit, ze je zodpovedne za unos Kovaca je velmi naivna, taka meciarovska teoria...ze Ty si k nemu zbozne "vzhlizel" ? :-)
Len tutmak ako Ty moze takto primitivne rozmyslat :-)...ale ok, cely zivot si bol pod papucou a teraz mas slobodu....mozes bluznit...:-)
Vy ste (obidvaja) taki "mudrlanti" ktori nerozumeju ekonomike ( pravdepodobne ste toho vela zo sveta nevideli) a naivne teorie presiaknute zlobou - ktorymi vas niekto krmi ( lebo pochybujem, ze na tie hluposti ste prisli sami :-) - vydavate za "pismo svate" ...
Na rozdiel od Teba - v mojom svete ziju vzdelani ludia, ktori o.i. cestuju, smeju sa a travia cas aj inym sposobom ako v Tvojom svete, kde vacsinu casu travis hladanim nepriatelov a vinnikov za svoje nenaplnene tuzby a predstavy....maskujuc to primitivnymi teoriami a pripisovanim diabolskych vlastnosti svojim "nepriatelom"....
Si len obycajny truhlik :-).....kazdy kto tu travi tak vela casu podobnymi blabolmi ako Ty - ma napravdepodobnejsie psychicky problem alebo nezvlada svoj osobny zivot....
A to pises ty, ktory vystupujes na debate raz ako muz , potom ako zena...:-)
Kto chce - najde dovod na vsetko :-)
Ok, takze to mozeme uzavriet s tym , ze aj niektore prostitutky moze byt korektne profesionalky, rovnako ako niektori novinari...:-)
Vzdy posudzujes podla toho co publikuju? ...a pripustas moznost, ze aj ked nesuhlasis moze byt pravda na druhej strane? :-)
Omielas tie iste taraniny stale dookola ....asi potrebujes konzultanta v bielom plasti :-)
Na take sprostosti, co pises, sa neda reagovat vazne.
Pre zaciatok si poloz 3 otazky:
1. Kolko casu tu travim?
2. Preco to robim?
3. Aky to ma zmysel?
...ked tu aj tak vsetko ovladaju tajomni priselci z vesmiru...:-)
Odporúčame