"Vsade citit, ze by nechceli iny system..."...chodis na pravidelne prehliadky na ORL ? :-)
"Vsade citit, ze by nechceli iny system..."...chodis na pravidelne prehliadky na ORL ? :-)
Precital som si Tvoju diskusiu s majom - ale nepochopil som Ta :-)
To je v poriadku, kazdy ma pravo na svoj nazor, aj ja mam zbrojny pas.
Ale otazka bola, ci je normalne vstupovat do parlamentu so zbranou - moj nazor je - ze nie.
Nebudem nosit zbran do divadla, do prace.... nepotrebujem k tomu "dohodu " ci ano ale nie ...nie je zakazane chodit do divadla ci do kostola v monterkach - ale normalny clovek to nerobi :-)
Ak sa niekto citi stale ohrozeny, ze aj spava so zbranou pod vankusom - to uz vyvolava ine otazky....
Pytas sa demagogicky ako keby Tvoje tvrdenie bolo pravdive a o tych ostatnych stranach mozeme polemizovat :-)
Opakujem - kde, na zaklade coho si prisiel k zaveru , ze Kotleba chrani slusnych ludi ??!
Ako?
:-)
4.strana 1/2016 zacina slovom predsedu...:-)
Pre vacsinu ludi je to praca - ako zelezniciar, policajt, zdravotnik....
Ale bolo by fajn, keby boli ludia hrdi na svoju pracu ...:-)
Ja som doteraz videl/ cital len to, ze pupusa " odhalovali" stale ti isti traja...si si isty, ze vies o com pises?
Ak ano - daj nejake fakty.
Vravis, ze "nejake" pozemne vojska?....obcania inej krajiny?...chceli vniknut na nase uzemie?....a keby vnikli tak armada ich zastavi? :-)
Uz viem na co myslis - desiatky rokov tu boli "pazrave pandravy" :-)
...hmm....ale socialisticka armada s tym predsa nic neurobila (?)
Jeho cielom nebolo "podat objektivnu interpretaciu..." :-)
Ondrias...mas/ mal si niekedy v zivote uver?....alebo si si "vsetko" kupil zo svojho platu? :-)
A osobne schvaluje kazdu vojensku operaciu...:-)
Slovensko je sice maly stat ale aj tu je delba moci, kompetencii a zodpovednosti.... v USA mozno nepoznaju Tvoj nazor...alebo to vidia inak?
Dron je len dalsia zbran ako tank, raketomet, automaticka puska...kazda vojna je zla.
Ty pises hluposti...dookola - vid text vyssie.
Ked sa poslanci nedohodnu, ze do parlamentu nemozu vstupovat poslanci s jedovatymi hadmi, nemozu chodit opiti atd - tak niektori trulkovia to budu robit ? :-)
To si dostal za ulohu stale omielat to iste?
Precitaj si text vyssie - usetris zbytocne otazky :-)
Suhlasis teda, ze do parlamentu by nemali chodit / vstupovat ozbrojeni poslanci ? (bez ohladu na stranicku prislusnost :-)
Cize Ty vies, ze poslanci sa dohodli na vstupe so zbranou..?. :-)
Ked sa vacsina dohodne tak mensina - s inym názorom - bude / je vzdy obmedzena :-)
Mas to popletene ...
Ako, podla Tvojej logiky, ten pako posle dron...? ..."chod tam dron" ? :-)
Ako by si definoval vlastizradu?
A co tak porozmyslat nad pravom jednotlivca, ktory ma opravnenie nosit zbran a pravom organizacie, ktora si moze urcit pravidla, ktore je povinny vstupujuci do jej priestorov dodrzat?....napr. vstup bez zbrane?
Odporúčame