Ach...velmi naivne konstrukcie...evidentne to pisal niekto, kto nema sajnu o ekonomike ...a napisal/a beletriu o svojich pocitoch a svojom videni sveta ...
Ach...velmi naivne konstrukcie...evidentne to pisal niekto, kto nema sajnu o ekonomike ...a napisal/a beletriu o svojich pocitoch a svojom videni sveta ...
Predpokladam, ze si student strednej skoly a este sa musis vela ucit :-)
Kde zmizol moj prispevok o truhlikovi, ktory cim menej rozumie tym hlasnejsie sa k tomu vyjadruje ? :-)
Neviem odpovedat, nevieme co bolo na pociatku...a pripustam rozne moznosti ale najpravdepodobnejsia je evolucia...pricom hranica medzi organickym a neorganickym mozno nema ziadny vyznam...(vedomie je produkt vysokoorganizovanej hmoty? :-)
Opakujem sa - na svete je cca 1 mld krestanov, 6,4 mld svetovej populácie vyznava ine nabozenstva alebo ziadne (vratane deti).
Preco si krestania myslia, ze ich nabozenstvo je to spravne a vacsina sveta tape v nevedomosti a temnote? Odpoved je jednoducha - "lebo viera" :-)
Pre zaujimavost:
podla mojho nazoru mnohi sudcovia obmedzuju spravodlivost...
nabudúce skus kratsie vety...kedysi bol jeden hrmotny "politik", ktory zacal rozpravat a ked po 5 minutach a 6 temach skoncil vetu - nikto nevedel co vlastne povedal :-)
Ale aj tak prechodne "ocaril" polovicu Slovenska :-)
pre zaciatok prestan jest a po mesiaci uvidis, kolko si usetril :-)
Takze ked sa napr. v BBystrickom kraji nebudu opravovat cesty tak sa usetri....a po nejakom case sa bude hladat vinik - a Ty uz teraz vies kto to bude - no predsa vlada a EU :-)
Ved Kotleba nic nedokazal - alebo?... skus uviest nieco rozumnejsie ako si uviedol.
a teraz, ked ste sa vysantili, sa mozete vratit k podstate prispevku ....:-)
uz len dodaj, z sa Ti paci a v dalsich volbach mu das svoj hlas ...:-)
zaujimavy myslienkovy pochod...urcite vlastni ale Ty urcite nevies co :-)
5 x si niekto hvizdol ?
Zajtra bude z toho (pre niektorych) desattisicovy dav, ktory 15 minut bez prestavky piskal....:-)
ako je to vskutocnosti? :-)
Na svete je vela bohov - mysliaci clovek by mal minimalne zapochybovat o presvedceni , ze jedine spravne a pravdive je to "jeho" nabozenstvo ( cca 15% krestanov...roznych :-)
Clovek stvoril boha .
za socializmu predsa korupcia neexistovala :-)...ze Ty si sa narodil niekedy po 89-tom?
konspirator ,,,asi sa Ta mali opytat kedy bude spravny cas vyjst s tym von :-)
kedy si bol naposledy na preventivnej prehliadke? :-)
definuj "svetovy bankovy uzernicky system"....:-)
asi si nezachytil, ze problem je s politikmi, ktori rozhoduju o verejných prostriedkoch...Ty si zaloz ucet alebo firmu kde chces :-)
Fraska...ktoru zneuziva par ludi (?) zijucich vo svojom svete ....
Odporúčame