To Ti staci dost malo :-)
Aj Ty by si mohol zacat trosku rozmyslat.
To Ti staci dost malo :-)
Aj Ty by si mohol zacat trosku rozmyslat.
Kde Ty na to chodis ...ze "vsetci vidia, ze iba Kotlebova strana dokaze ochranit slusnych ludi...
Ako?
Nabuduce trosku porozmyslaj kym napises podobnu "mudrost" :-)
"Svetove media? Mlcia.."....urcite si ich vsetky preskumal :-)
Alebo si pod svetovymi mediami predstavujes konkretne tituly, ktore cakaju na pokyny co mozu zverejnit?
Ak ano tak tato predstava je velmi naivna...:-)
Myslim, ze sa neboji...ze Ty rad pozeras rozpravky? :-)
Sedlak pisal, ze ine mu neostavalo...:-)
...a Ty uz tiez prestan s tymi otrepanymi zvastami o Butorovi atd...
Ty si apostol, ktory je opravneny druhym rozpravat kto to ako mysli a koho maju ako vnimat? :-)
Ak nema inu moznost ako si pri tom zohrieva polievocku ? :-)
To si myslel mna?.. truhlik :-)
Skus byt trosku vecnejsi, zatial vidno len to ze vies prepnut na velke pismena :-)
Skus si precitat aj ine zdroje :-)
Ked Ti niekto napise, ze jeho 2 kamarati zarabaju 50 tis rocne - za predpokladu, ze mu doverujes - asi si nebudes mysliet, ze tak zarabaju vsetci zamestnanci na Slovensku :-)
Coze je to pre niektorych - cisty prinos ( za urcite obdobie) len 5 300 milionov eur...:-)
To keby boli vybudovane slovenske fabriky, ktore by riadili prevereni slovaci...a nemuseli by sa starat o odbyt - to by boli ine cisla :-)
Slovensko malo vsetko na dosiahnutie uspechu, cele desatrocia...len uspech sa stale vzdaloval :-)
Cim menej ludia o eurofondoch vedia tym radikalnejsie sa k nim vyjadruju :-)
Urcite pravdu nema - informacie o zdrojoch EU a ich prerozdelovani su verejne dostupne a kto chce byt seriozny moze si ich pozriet....bohate staty davaju do rozpoctu EU viac, chudobnejsie viac beru...
....ibaze by si tu podivnu "kompenzacnu ciastku" videl v stovkach percent...:-)
Ty mas velmi naivne nazory o bojovej technike...alebo len naivne zdroje? :-)
Odporúčame