Vsetko je naprogramovane?...ked budes skumat este viac zistis, ze pogramuju skoro vsetci...jeden je lepsi programator, druhy horsi...treti hackuje, stvrty je sef projektu...:-)
V podstate kazdy sa snazi ovplyvnit kusok sveta - jeden ho ma na zahrade, druhy chce presadit svoje nazory napr. blogovanim, treti chce presadit svoje zaujmy na este vacsom priestore...
Jeden chce moc, druhy ide za peniazmi....su aj ine motivy :-)
V ramci studia si pozri aj teoriu chaosu, pekny vecer :-)


