Hlavne ze Ty dodrziavas desatoro...lasku k bliznemu...kto do Teba kamenom Ty do neho chlebom...:-)
Hlavne ze Ty dodrziavas desatoro...lasku k bliznemu...kto do Teba kamenom Ty do neho chlebom...:-)
Mas divne cisla... alebo zle zdroje? ...v skutocnosti su prijmy z eurofondov vela vyssie ako prispevky SK...
Uz 13 000 rokov nas kontroluje mimozemska civilizacia...ale moze to byt aj viac, plynutie casu je relativne, it depend's on....kto hlada - najde :-)
Dnes som si pozeral zhodnotenie mojich prispevkov v 2. pilieri... cca 1% za 10 rokov...:-(
...ale tej inflacii v desiatkach percent za rok nerozumiem :-)
Aky je rozdiel medzi zhromazdovanim a spracovanim informacii a vyvojom? :-)
Citaj serioznejsie zdroje a hovor sam za seba...mna nikto nekrmi a ani necitim nic kolonialne zo strany USA :-)
Esteze si vtipkoval...inak by to bola hlupost...:-)
Kto nema atomovu bombu bude napadnuty USA?...kde chodis na tieto "mudrosti" ? :-)
Evidentne si stravila v Amerike dlhy cas a precestovala si ju krizom krazom...len to stipendium si mala vyuzit na studium ineho odboru - napr Ako objektivne hodnotit...:-)
Nechcem na Teba reagovat ale ked pises hluposti tak Ti to niekto napise...rozumny clovek nepapagajuje, co niekde pocul, ale mal by rozmyslat, porovnavat informacie, fakty ...na Slovensku je cca 3000 obci, v Rusku a USA viac - urcite sa najdu obce vyspele i menej vyspele vratane lokalnej gramotnosti obyvatelov...ale napisat ze rusky ziak ktory konci ZS vie toho viac ako americky s titulom je prejavom emocie (negativnej voci USA), nie rozumu a prehladu...
Mozno preto je Rusko vo vsetkych parametroch daleko pred USA... :-)
...aj ked - urcite sa najdu veci, o ktorych vie viac, napr. o Gogolovi, Puskinovi, VOSR, krymskych tataroch...aj cigan z osady vie o niektorych veciach viac ako hocikto na diskusii , napr veci okolo ohna ...- tak si to myslela ? :-)
Pomaly kazdy druhy prispevok je Tvoj - unavujes...si v tejto problematike nejako osobne angazovany?
Ja som rad, ze zijem na Slovensku ....ale nizky prijem studentov v USA je nieco ine ako chudoba v ponati akademika/ akademikov z Akademie Vasila Bilaka...trosku myslite, sudruhovia :-)
Keby nebol skromny tak by vladol celemu vesmiru?....esteze si to nemyslela vazne...:-)
Este si zabudol napisat, ze americki policajti strielaju a proti drogam bojuju nedostatocne...:-)
K 1. casti
Mas cierno-biele videnie sveta, ludi "zaradujes" do "my" (dobri) a "Vy" (zli nepriatelia, ktori si zasluzia sorbonovo opovrhnutie)...na zaklade subjektivnych pocitov, bez ohladu na fakty...
Uz si si niekedy priznal chybu ? :-)
K 2. casti
Podobnym sposobom si mohol argumentovat hned, a nie pisat o zene, smole, sviniach...:-)
"To Vy zli" ...mas to popletene...Tvoj ciel je "ukazat citatelom ako "nimi" pohrdas" (?)...ludmi, ktorych ani nepoznas len si dovolili mat iny nazor ako Ty a este sa "prsis" ako im to vsetkym ukazes...
Ludia maju rozne nazory - staci argumentovat v diskusii alebo nereagovat .
Ja tiez s niektorymi nazormi nesuhlasim, ale nepovazujem ich pisatelov za svojich nepriatelov ( kazdy ma pravo na svoj nazor) - ak reagujem tak preto, lebo chcem ukazat "ine videnie sveta" - nie preto aby som dotycneho "pribil na kriz"...
Ako reakciu na Tvoj prispevok som Ti napisal, ze s presadzovanim inych nazorov v armade to nie je take jednoduche - a precitaj si spatne co vsetko si napisal a akym sposobom si reagoval ...
...lebo nepriatelia su nebezpecni ? :-)
Este si to premysli ... menej pychy a arogancie by Ti neuskodilo.
Odporúčame