Ty trosku rozmyslaj ked sa k necomu vyjadrujes - aky je podiel prezidenta na "spase" o ktorom pise a v akej mene "uvazujes" ? :-)
Mozem sa s Tebou stavit, ze moj prehlad, nielen o veciach verejnych, je podstatne lepsi ako Tvoj:-)
Skus sa presnejsie vyjadrovat....milacik :-)

