OK, ale toto je celosvetovy problem a nie problem EU elity :-)
OK, ale toto je celosvetovy problem a nie problem EU elity :-)
chod sa niekedy pozriet do sveta...najradikalnejsie vyjadrenia maju vacsinou ti, co o tom nic nevedia :-)
obidvaja ste nepochopili - odpovedzte rotavatorovi na otazku...mudrlanti :-)
ja nepisem, ze ho musis mat rad...len bez nich to este chvilu nepojde - preto ta poznamka o neistej buducnosti :-)
uz som Ti pisal - do ekonomiky sa radsej neplet lebo jej nerozumies...alebo mas aj zle zdroje ? :-)
radsrj si pozri statny rozpocet....ked bude schvaleny zakon
ale Fabry....vsetky prostriedky na dosiahnutie ciela su dobre? :-)
Ako moze Kiska slubit niekomu navysenie rozpoctu?
Bud nevies ako sa tvori statny rozpocet a potom nevies aj ine veci ....alebo vies a vedome prekrucas a manipulujes...
v tejto diskusii sa casto a naivne pouzivaju pojmy ako rusofil, plateny...a podobne.....myslim si, ze su tu aj taki, ktori sa snazia objektivne pozerat na "chod sveta"....ja vnimam plusy aj minusy Ruska, tiez plusy a minusy Zapadu resp USA - svet nie je cierno biely...
...ale ked niekto zacne presviedcat aka je v Rusku vysoka zivotna uroven na rozdiel od prehniteho Zapadu a ze ruski generali sa uz narodili ako "mierotvorcovia" na rozdiel od tych zlych americkych...tak viem, ze je to hlupost a niekedy to aj napisem :-)
A precitaj si o volebnom systeme - nechces ale napriek tomu Tvoj hlas prepadne...:-)
stbaci su velmi doveryhodni a hlavne - velmi podrobne poznaju zivot EU elity :-)...hlavne ti starsi :-)
Tak daj pre rozsirenie mojich obzorov - ake metody pouziva EU elita?
Este predtym mi prosim Ta vysvetli - aby nedoslo k terminologickym nejasnostiam - ako definujes pojem "EU elita" ?:-)
mal by si rozsirit svoju vyzvu aj mimo tohto maleho priestoru :-)
Ja som klikol stoikovi
ale no tak :-)....zmanipulovane statistiky o dlzke zivota?
Nikto to nechape...len Ty a par vyolenych...:-)
Prezidenta neznasas, Smer nemas rad....caka Ta tazka, neista buducnost :-)
precitaj si po sebe este raz...ked Kiska nieco naznaci - cely parlament musi posluchnut ? :-)
hmm...preco pises o veciach ktore nedokazes objektivne posudit?
tieto primitivne opakujuce sa blaboly....co mas z toho se pises take sprostosti?
odkial ju zoberies?....skus trosku mysliet :-)
Odporúčame