ako uz len Ty mozes vediet, ze "necas nema ani paru .." ?
Alebo nemas problem pisat o veciach o ktorych nevies? :-)
ako uz len Ty mozes vediet, ze "necas nema ani paru .." ?
Alebo nemas problem pisat o veciach o ktorych nevies? :-)
trvalo Ti 8 rokov kym si prisiel na to, ze vlastne byvanie je vyhodnejsie ako najom? :-)...asi uznas, ze zalezi aj na dostupnosti, cene najmu, cene nehnutelnosti, komforte, suvisiacich nakladoch...
Asi uznas aj to, ze su aj ine pohlady na zivot ako "minimalizacia nakladov".
...a co si vlastne tym vsetkym chcel povedat ?...ze na Zapade a na Slovensku je vsetko zle? :-)
mne sa uz nechce na tie blogy reagovat - stale o tom istom, vsetko je zle, len kosele sa menia :-)
...ale Ty urcite nevies co/kde je pravda...:-)
dalsia stupidna sprostost o tlaceni dolarov...preco nemame taku istu moznost? ...:-)
vsetci traja ste srandovni...Tatran argumentuje a ked neviete protiargumentovat tak sa tapkate po pleciach a aspon sa zhodnete, ze je plateny...hluposti ako keby ich pisali deti :-)
mas velmi naivny pohlad na chod sveta - USA cierna, Rusko biela...:-)
Ty mas odkial tie sprostosti, ze USA na jednej strane bojuju proti IS a na druhej ich vyzbrojuju?
prezident zdruzenia demokratickych pravnikov Afganistanu ? :-)...skus si precitat co povedal podpredseda vyboru na obhajobu nespravodlivo obvinenych pravnikov Afganistanu...:-)
Jedna z najkvalitnejsich zdravotnych starostlivosti na svete?...a princezna pobozkala zabiaka...a vsetko bolo inak :-)
Teraz inu rozpravku.....jedneho dna sa slniecko pozrelo do lesa a povedalo medvedovi: "chod skontrolovat ule ale nie ze obliznes..." :-)
a budu vyznavat zase inu hierarchiu - ked budu moct :-)
Nekonecne stastnejsi ?...to znie gycovo...
pozeraj seriozne programy...este sa z toho mozes dostat :-)
a napriek krachu tam spokojne ziju ludia, hra sa tam NHL atd...nie je krach ako krach...a su subjekty, ktore ani nevedia, ze nevedia ani skrachovat :-)
co znamena "druhy najbohatsi stat v nerastnom bohatstve"?...ktore Kongo mas na mysli ?...ze Ty cerpas informacie z nejakeho alternativneho samizdatu? :-)
a ani nemusia kontrolovat ci ide o lieky od toho isteho vyrobcu...s tym istym zlozenim....v lehote trvanlivosti....:-)
Halooo...ze taketo hlupe argumenty nemyslis vazne?
je to jasne - ked niekto nepise tak aby sa to Tebe pacilo - urcite je za tym nieco nekale....:-)
myslim, ze Goebels by mal radost viac z Teba :-)
pepo...trosku porozmyslaj kym napises podobnu sprostost...:-)
Hufne?....si srandovny :-)....aj do Mexika chodia niektori americania na plasticke operacie , potom ich doma opravuju...
evidentne si "znalec Karibiku"...bol si tam niekedy? :-)
Odporúčame