bla bla bla...dalsi demagog
nechceme to vediet :-)....ale splietas 2na3...ked budes nabuduce pisat - trochu rozmyslaj - potom mozno niekto bude chciet vediet co si myslis :-)
Mal by si dat podnet na na Ustavny sud...Ty vykladac...ustavy :)
o dodrziavani pravidiel pise bloger - opytaj sa jeho :-)
Globalne cisla su tie (o.i.), ktore sa tykaju velkeho poctu udajov, ktore su spracovane statistickymi metodami a kdede osobna skusenost nehra takmer ziadnu ulohu :-)
Ked napises " v nase rodine sme chudobni a v priemere zarabame 500 eur - to je ok :-)
Ale ked napises - z 500 milionov europanov je 200 milionov chudobnych, lebo "mam take skusenosti a poznam zivot" - to uz v poriadku pre vacsinu uvazujucich ich ludi nie je
..preto je vhodne uviest zdroje odkial cerpam...samozrejme aj zdroje su rozne...ked citam linky na alterantivne zdroje, kde nie je pod clankom nikto uvedeny - tak mam voci takymto zdrojom nedoveru ...
Kazdy moze verit tomu comu chce ale ked chce so svojou vierou oboznamit aj druhych - nech pouziva korektnu formu komunikacie - vid text vyssie :-)
A Ty - ked chces spochybnit oficialne udaje - tak urcite sa Ti to nepodari sposobom, akym to robis :-)
Najvyssi cas zacat pouzivat pravidla :-)
Vo vsetkom - vediet uviest zdroje, akceptovat protinazor , nepouzivat vulgarizmy...
Ale uprednostnit v diskusii o globalnych cislach "vlastnu skusenost" pred oficialnymi statistikami - to Ti "zoberie" len obmedzeny okruh ludi...
Uznas, ze riadit firmu s dvomi zamestnancami nie je to iste ako riadit par stoviek zamestnancov...a ze vsetko clovek v hlave neudrzi...:-)
radsej uz prestan....si zadrapciva/y a nechces si priznat pravdu - Milan pise jasne a zrozumitelne...me sa tiez niektore veci nepacia ale ak su korektne vyargumentovane - akceptujem ich...tak o.i. - ak nemas dokaz o tom, ze Milan pise pod viacerymi nickmi tak sa uz dalej nestrapnuj...
ospravedlnujem sa, moja chyba - teraz som bol prilis rychly ja :-)
daj tych "coraz menej statov"...a ktore "narodne kryte meny"mas na mysli :-)
kde Ty chodis na tieto somariny...vies kedy vznikol "www" a kedy "cern"?
Uved nejake fakty, lebo vyznievas ako keby si pri pisani nevedela ako veta, ktoru pises - skonci...
ide o kvartalny vysledok...evidentne to sledujes len sporadicky , minuly kvartal bol vyse 3%...a kolki by boli statni keby mali aspon male +
Ale mozeme sa dohodnut, ze po spracovani roka 2015 to vyhodnotime - ako dopadli jednotlive krajiny z pohladu rastu hdp...:-)
dievcata...rozne podivne teorie ovplyvnuju Vase prispevky, z ktorych je o.i. zrejme, ze ekonomike nerozumiete....ale dovod na oslavu tu je - Ulienka ma 7000 prispevkov a eroosvelt 15800...aj ked - menej je niekedy viac :-)
to ty sa pokusas o nemozne - potvrdit svoju vieru niecim, co neexistuje :-)
Ti, co tomu rozumeju - realitu poznaju...ale nie som si isty, ci si aj Ty v realite...:-)
preco pises o veciach o ktorych nic nevies?...sukromnu farma firmu nestoji vyvoj novych liekov ani cent? :-)
...chcel som pokracovat ale nema to zmysel...aby si sa nestrapnovala - pis radsej o inych temach - ekonomicke temy vynechaj :-)
Su to naozaj hluposti...za 5 rokov hispanska krajina ?...hlupe zdroje = hlupe zavery
Odporúčame