Fatra,
Tiso urcite nie je najvacsi hrdina Slovenskeho naroda. Pracuj na sebe a ked sa Ti podari zmudriet - mozno svoj zbozny, nekriticky obdiv prehodnotis...
Fatra,
Tiso urcite nie je najvacsi hrdina Slovenskeho naroda. Pracuj na sebe a ked sa Ti podari zmudriet - mozno svoj zbozny, nekriticky obdiv prehodnotis...
Tvoja logika je poznacena "vierou"...skus sa trosku uvolnit...a mysli ked pises :-)
Si v poriadku?...alebo mas plnu hlavu mulatikov, ktori sa tlacia von ?
mulatik - jeden krat ok...ale ked to opakujes ako pokazeny verklik - si nudny.
ma pravo na svojho boha Tisa....ale preco tie zlcnikove zachvaty?....a bavit sa na bolesti druhych? ...:-)
tak uz sa konecne dohodnite lebo aspon sa poriadne citajte - jeden tvrdi, ze pupussssko pouziva manual, druhy pise, ze pupussssko nema ani sancu o tom, co je to manual...:-)
Tebe by trosku objektivity tiez neuskodilo...kto administruje tu stranku? :-)
Bez takych spravodlivych a objektivnych ludi ako Ty by bol tento svet prilis zlozity...:-)
najdi si svojho nepriatela - hned Ti bude lepsie :-)
tak uz zacinam rozumiet, preco povazujes 90 % za nieco pozitivne - staci ignorovat zdravy rozum :-)
uz som alergicky na primitivne zvasty o mastnych vlasoch...skus nieco ine...
ale pe-pe...Ty to povazujes za normalne? :-)
podobne obrazky potrebujes na zvysenie sebavedomia ? :-)
veru tak - uz sa pripravuje zmena zakonov v USA, aby prezidentom USA mohol byt rus :-)
ked sa vecer pred spanim prezehnas - myslis na Putina? :-)
Skoda, ze Ty nevies posudit co je mudre a co nie :-)...co keby si namiesto tych alibistickych reci odpovedal na otazky a nevyhybal sa konkretnej odpovedi?
"boli" zistene...."sa" ukazalo?...."vsetci vieme, ze..."
Nic proti Tebe nemam, mozno si ok, ale preco, ked niekto s Tebou nesuhlasi - je hned zbabelec, zapredanec atd.....? :-)
Odporúčame