si srandovny...argumentuj ked nesuhlasis alebo nechaj tak - ale Ty si vymyslas hlupe zamienky ...alebo mas nejake skusenosti s platenim za prispevky ?
si srandovny...argumentuj ked nesuhlasis alebo nechaj tak - ale Ty si vymyslas hlupe zamienky ...alebo mas nejake skusenosti s platenim za prispevky ?
Halooo....problem teraz nie su Matovicove preferencie ale SBA :-)
aj by som Ti odpovedal ale nerozumiem Ti...Tebe z hlavy nieco hrozi?... :-)
asi si myslel "z"...a pokusil sa byt vtipny :-)...ja mam radsej iny humor ale urcite si to par "nadsencov" vezme za svoje :-)
Ale pozor - aby si na Tebe nejaky psychoanalytik nezgustol... :-)
Pre mna je tato predstava naivna...a to je este slabe slovo.
Ty ako bojujes proti teroristom ? :-)
Ci na Tvoje zavery nema vplyv skutocnost, ze Rusko je 20 rokov za Amerikou a o 20 rokov bude situacia zase ina.....podobne nazory som cital pred mnohymi rokmi, ze dolar zanikne...a stale je to najziadanejsia mena sveta...
Ale s jednym suhlasim "nic nie je iste - ista je len zmena" - raz sa vsetko zmeni...zanikne :-)
A Ty chod medzi normalnych ludi, ktori maju vlastne byty, domy, auta...pracuju, chodia na dovolenky( na ktore uz nepotrebuju suhlas szm a ksc)....a spytaj sa ich, ci sa maju horsie alebo lepsie :-)
Prave preto, ze " okolie" ma kazdy pisatel prispievatel rozne existuje pojem ako "statistika", ktora tieto informacie objektivizuje - prednedavnom tu bola diskusia na tuto temu.
Aj v najbohatsich krajinach sveta existuju chudobni ludia ale dolezite je, co prevazuje.
A "moje okolie" zodpoveda statistike - ludia v nom nemaju palace ale ich ich zivotna uroven postupne, pomaly....rastie.
uz raz som na to pisal aby si poslal link na nacelnika gen.stabu - resp odkial cerpas informacie - ci si spravne pochopil...lebo inak je to sprostost.
co je to Kiskot?...to je z vlastnej hlavy? :-)
skus si obcas precitat aj nieco ine :-)
sorry za zduplovanie :-)
ano, su aj taki, co k peniazom prisli "roznym" sposobom - a taki nie su vzorom ani pri ich investiciach...a u vobec nemaju nic spolocne s financovanim vedy.
Ale - zase je to len cast pravdy - produktivita , efektivnost pri privatnych investiciach rastie, pri verejnych zdrojoch je to horsie...mohol by som Ti uviest viac prikladov...
...a podla mojho nazoru sa ma dnes vacsina ludu lepsie ako pred 30 rokmi.
k tomu by si ale potrebovala aj trosku rozumu a skusenosti...:-)
k tomu ale potrebujes aj trosku rozumu, nadhladu a vedomosti :-)
tak spravne ma byt " ak nieco tvrdia holandania - urcite to nie je pravda ?"...ake objektivne a jasnozrive...:-)
skus pouzivat aspon trosku logiku...
stracas sudnost? ...lebo niekto ma iny nazor ako Ty?
vysvetli pojem "hyena plostica":-)
ale pe-pe...no tak...to uz trosku demagogizujes....vravis, ze si opravneny hovorit za Ukrajinu?...resp urcovat a hodnotit kedy , kde , co a ako Ukrajina robi...?... :-)
budes musiet chvilu rozmyslat aby si na to dosiel...
myslel som normalne uvazujucich ludi...su aj taki, ktori rozumeju vsetkemu...aj chrobakom....:-)
Odporúčame