Ziadam Joza Patarakyho aby apeloval na diskutujucich, ze maju pouzivat rozum .
Ziadam Joza Patarakyho aby apeloval na diskutujucich, ze maju pouzivat rozum .
mas s tym nejake osobne skusenosti ? :-)
ukrutna demagogia...niekedy si po sebe precitaj.
preco obvinujes nummiho z klamstva?...pise, ze je Slovak ...mas dokaz, ze to tak nie ?
Alebo spravne ma byt - ked Ty chces aby bol z Ukrajiny tak bude ?
ako to Ty mozes vediet? :-)...nie si jediny, kto si zamiena prianie za skutocnost.
Vcera som v diskusii cital ako viaceri diskutujuci argumentovali - s odvolanim sa na spravu holandanov - ze sprava nedokazuje , ze strielali rusi....
...dnes to ruski experti vyvracaju ? :-)
Ja Ta z nicoho nevinim, pouzil som to ako priklad, ze niektore veci sa tazko vyvracaju...aspon v tomto priestore :-)
preco na rozdiel odo mna? :-)
Otazka je - co si povedal a ako si to povedal. Pretoze mozno by som Ta vyhodil aj ja...resp. hocikto iny.
Ale to by to chcelo vypocut obidve strany - az potom urobit zaver.
podla vyskumu iných amerických vedcov, aj svedskych vedcov, aj kanadských vedcov...aj iných vedcov :-)...je homosexualov v populacii 8,84%...
Som alergicky na "vycucane" , vymyslene cisla - nech ide o hocico.
co bolo dokazane? kto to dokazal?....
Ked niekto iny napise - ze bolo dokazane, ze homosexualov je 6,63% - aky je v tom rozdiel ?
uff...Ty co vsetko vies ...ake cisla padnu zajtra v Eurojackpote?....:-)
"Prihlupla demagogia"...nieco na sposob:
"Ty chod do Washingtonu (alebo niekde) a povedz im co si o nich myslis...o vrahoch malych deti... "...ale to by si musel byt chlap...:-(
nepleties si pojmy?...skus vysvetlit "pontifikaty" :-)
"Hovori sa" vselico - aj to, ako niektori pouziju "vsetky prostriedky vratane bezbrehej demagogie" - aby aspon u niektorych obhajili svoje "videnie sveta"...nech uz su dovody akekolvek.
predpokladam, ze si bol pozvany ako odbornik do vysetrovacej komisie ale odmietol si :-)
urcite nie je jedno, kto zostrelil lietalo...
ale no tak...pis pomalsie lebo zacinas stracat sudnost....americania "bezne" zostrelovali civilne lietadla ?
Uved nejake priklady...
Odporúčame