Uff...prozapadni potkani...zatlacit Vas do kanalov...
Ak saTi nedari porozmyslaj preco...silnymi recami v diskusii svoj problem nevyriesis
Uff...prozapadni potkani...zatlacit Vas do kanalov...
Ak saTi nedari porozmyslaj preco...silnymi recami v diskusii svoj problem nevyriesis
nebola to reakcia na clanok ale na jeden prispevok :-)
este som clanok necital ale stacia mi Tvoje slova "kazdy, racionalne a politicky uvazujuci clovek vedel a vie"...aby som vedel, ze z Tvojich slov vyteka "demagogia"...
Chcel si povedat, ze kazdy kto s Tebou nezdiela rovnaky nazor je neracionalny a politicky neuvazujuci...?
Aky este ?!
Ked niekto nieco povie - tak to neznamena ze je to pravda...uz tu kadekto kadeco nataral.
Napríklad:
Ja som z dôveryhodného zdroja dostal informáciu, ze Matovic ma 2 deti v Senegale, 1 v Portoriku a 13 na Kamcatke...a okrem toho kupil 49% gréckej namornej flotily za 490 mil € :-)
Cim viac konanie ludi ovplyvnuju emocie tym je to dalej od objektivnosti.
Znovu sa zamotavas vo svojich konstrukciach...s nejakym Zbinom...cim este? :-)
Tebe rozumiem - aj ked ta predposledna veta je diskutabilna :-)
Niekto cvici aby bol zdravy, niekto sa modli.....niekto systematicky pracuje na sebe, iny caka ze bude mat stastie atd....ak si hocikto mysli, ze mu nieco pomaha - nech tak robi (ak tym neobmedzuje ostatných)
Len v minulosti ma zarazila "nenavist" veriacich k inym ludom, silne (hlupe) predsudky atd...
Ved vsetci su "bozie deti" - ale pre niektorých veriacich su niektore z nich lepsie, ine horsie...niektore neprijatelne (?!)
keby to nebolo kompetentnymi "odsuhlasene" museli by reagovat ozbrojene sily....alebo si niekto mysli, ze nad Slovenskom si moze poletovat kto chce, kedy chce....a tu nefunguju ani radary, ani stihacky, ani...
uz chyba len dodat, ze ti, co unasaju ludi a odrezavaju im hlavy su ti dobri.....:-(
Ty tvrdis , s odvolanim na Flynna, ze administrativa USA (siroky pojem - tusis co sa za tym skryva?) vedela o formujucom sa Islamskom state ale nic neurobila, iny diskutujuci tu tvrdia, ze USA sa priamo podielali na ich vyzbrojovani...tak si to "vyjasnite" :-)
a nie je nahodou blud aj to, ze nad Slovenskom poletuje lietadlo o ktorom nikto nic nevie?...len diskutujuci? ...ktori navyse aj presne vedia kto ho pilotoval? :-)
ver radsej slovenskemu rozhlasu ako arabskej televizii :-)
asi si si poplietol miesto, cas, temu...
Nieco na sposob " Nie je sikmooky v zelenom tricku bratranec nasho boha?" :-)
uff...nie si nahodou prilis lahko manipulovatelny?
nemas rad komunizmus ani demokraciu...co teda? :-)
precital si si jeden clanok a hned vies ze protokolista je mudry a odvazny? :-)
Odporúčame