ja viem kto som zac...a Tvoj nazor na tom nic nezmeni .
Maximalne mozem - pod " tarchou faktov" korigovat svoj nazor...ale o tom, ze Master nikde nebol - si ma nepresvedcil :-)
ja viem kto som zac...a Tvoj nazor na tom nic nezmeni .
Maximalne mozem - pod " tarchou faktov" korigovat svoj nazor...ale o tom, ze Master nikde nebol - si ma nepresvedcil :-)
Karol Gott je dobry spevak a Master sa o nom vyjadril prilis radikalne - co ale neznamena ze nikde nebol a nic nevie ...
Zaujima Ta moja frizura?...som ostrihany, poslem Ti foto? .-)
no schvalne - skus mi trosku pomoct ....druhy raz Ti pomozem ja :-)
tak preco to robis? Ostatni nie su hlupi...len niektori niekedy hlupo reaguju :-)
Zivotna uroven je mapovana statistickymi ukazovatelmi - skus si ich niekedy pozriet - mozes mat osobne skusenosti len s relativne malým počtom ludi - z faktov si vyberas len to, co Ti vyhovuje.
Vzdy, v kazdej spolocnosti, su a budu ludia, ktori sa dobre nemaju ....otazka je - kolko ich je a ako to vyhodnotis (dobre sa nemusi mat ani clovek s 3 tis eurovym prijmom :-)
Vravis, ze kto s Tebou nesuhlasi je podvodnik? .-)
uvedomujem ...TV, auta, stavebne technologie, PC...vsetko sa vyrazne posunulo dopredu ...len mlieko je stale horsie a drahsie :-)
Ale uz som tuto temu nechcel otvarat, prijemny zvysok dna :-)
asi si to nepochopil -:-)
tak este raz ....to - co si Ty myslis - ani zdaleka nemusi byt pravda ...
tusis aspon naznakom ako funguje policia - prokuratura - sudnictvo?
ahaaa....tak nech ich ma co najviac :-)...citam nazory, nesledujem plusky
Ale urcite vies, ze ludia su rozni, maju rozne nazory, su aj ine fora...kde Tvoje "samozrejme pravo" neplati :-)
Pisem to co vidim a zasadne neuznavam, ze niekto by to mohol vidiet inak :-)
az na to, ze na spickovy TV si mal velmi "specificky nazor" - pamatam si, ze spicka kedysi stala podla Teba 15 ci 17 tis Kcs a spicka - podla Teba - dnes stoji 20tis eur :-)
Ja som napsal, ze za 700 eur si dnes kupis TV, ktory "velmi vyrazne" prevysuje parametre vtedajsich spickovych TV (za x mesacnych platov)
Ano, je to normalne - vyvoj ide dopredu a za nejaky cas bude mozno komercny TV vyzerat ako mala kocka, z ktorej pojde priestorovy obraz s cuchovymi a hmatovymi podnetmi..
Ale argumentovat lacnym mliekom a drahym ci lacnym TV na dokaz lepsieho ci horsieho zivota - urcite nestaci :-)
co je na normalnej napisanej poziadavke take smiesne, ze sa "vsetci smejeme" ?
Nestracas sa trosku?
manipulujes s faktami a prekrucas...za chvilu budes tvrdit, ze dobre mlieko pod 2 eura sa neda kupit.
Ta ti to napisem este raz.
Ja si kupujem mlieko pod 1 euro a chuti mi viac ako za 2 resp 3,1 Kcs...a navyse - veci su podstatne dostupnejsie ako kedysi...a mozem pouzit dalsie prirovnania aby si si mohol nejake "vytrhnut" a napisat dalsi blog :-)
blog by mal posobit ako "inteligentny" ...v diskusii to uz netreba?...cim to je, ze po vymene par riadkov nastupuju invektivy?...a navyse nie chytre ani vtipne...
pripomina mi to kusok jednej diskusie - vytrhnute z kontextu - teraz stoji kvalitne mlieko 2 eura takze kedysi bolo lepsie :-)
Samozrejme ze autor mohol porovnat viac veci - ale preco by to robil?...ked je - podla neho - polovica naroda hladna.
Problem je - ze to tak nie je :-)
upresni tu "normalnu spolocnost" ....:-)
aka je suvislost Suezu so 68. rokom? :-)
odkial mas take statistiky? (45% na psychofarmakach?)....odkial si? :-)
Samozrejme ze svet nie cierno-biely a nie je vsetko lepsie ako kedysi....ale vacsina veci ( ktore si ludia v tazkej situacii nemusia uvedomovat) je lepsia.
preco si myslis ze je to plytke a ubohe?...skus nejaky argument
noo...berme to ako fakt - potom ta priprava trvala vyse 40 rokov - kolko by trvali ine veci? :-)
Odporúčame