Ropovod Družba stále nefunkčný? Ja byť Ficom, tak zahájim protestnú hladovku. Či?
Ropovod Družba stále nefunkčný? Ja byť Ficom, tak zahájim protestnú hladovku. Či?
Ja toto nechápem. Najväčšia krajina na svete. V prvej trojke medzi producentami ropy a plynu na svete a hľadajú si nepriateľa, vedú agresívnu vojnu. Pritom by si Ruskí občania mohli žiť ako prasa v žite. Ak ste boli v Rusku a potom S. Arábii, či USA viete čo mám na mysli. Veľká škoda premárnrej šance na lepší život a najmä zničených životov.
Teraz nemáme dobrého premiéra, ale čoskoro za cca rok a pol, ho budeme mať.
Však v pohode. Elektrinu dodajú Poľsko, Rumunsko a dokonca aj Maďarsko. A Slovensko utrie ústa.
Nord stream postavili tak, že naše územie obišiel. Aj vtedy si kvičal?
300 000 000€ čo mohlo mať SK je fuč a iní si mädlia ruky. Dodajú. Ozaj a ako dopadlo to slávne "Ani náboj pre Ukrajinu?"
Kúpia inde.
Super výkon Voborníkovej. Gratulujem.
Predá ako sme mohli predať aj my. Ale načo však konsolidujeme. Všakže.
Ináč vypnúť elektrinu školám, škôlkám, či nemocniciam sa nedá nazať inak ako terorizmom. Ja ale verím, že to SR nespraví, lebo Fico na to nemá guráž.
Ten človek sústavne poškodzuje Slovensko. Prečo to robí?
Tiež som mrkol na zahraničné weby. Napríklad podľa mnohých Čechov sme sa do semifinále dostali náhodou. Česi sa do semifinále nedostali ani náhodou...
To je super správa. Dúfal som, že nás všetci Američania podcenia.
Mám pokušenie vám tu niečo od srdca napísať, ale radšej nič. Však aj tak debatu zrušíte. Či?
A ešte si zabudol na Prahu, Bratislavu etc.
K tomuto len toľko. Ani náboj na Ukrajinu.
Bulvár je šuvix. Keď pochovávali fakt významných Slovákov, tak to nebolo na titulke. Prečo?
Čechov mi je trocha ľúto, ale Kanada ide zaslúžene ďalej.
Neverím, že to o čom píšeš používaš.
Výpadok súvisí s udalosťami na Ukrajine? Alebo Rusi poškodili ropovod? Ja len aby bolo jasné.
Odporúčame