Ten otáznik z titulky dajte preč. Hráči Barcelony mi pripomínali rozmaznané hyperaktívne decká, ktoré nedostali svoju obľúbenú sladkosť. Po červenej karte, ktorá bola úplne v poriadku simulovali, aby sa sily vyrovnali a aj hráč Atletica dostal červenú. Tu vynikal najmä Yamal, jeho teatrálne pády si zaslúžili ocenenie na zemi trávil priveľa času. Rôzne gestá, mávanie rukami, plus k tomu neobjektívne publikum. Emócie sú potrebné, ale toto bolo priveľa.


