Zodpovedných vypátrať a potrestať.
Zodpovedných vypátrať a potrestať.
Rusko je spojenec Iránu, takže sa to dalo očakávať.
Paulína super! Gratulácia k výkonu a nekonči ešte.
Super. Takže budeme dostávať potravinové lístky na prídel?
To je teda nadpis. Ako môže Fico znovu stíhať Makóa?
Rušiť zákon o oznamovateľoch? A to prečo? Však aj pán Gašpar hovorili, že zákon je v poriadku. Či?
No Šutaj hovorí o závažných podozreniach. Tak to som kľudný.
Áno aj pre nás.
Nemám obavy. Rozbíjač Sulík je už von z hry.
Rusko ja existenčná hrozba nielen pre Poľsko, ale pre celú Európu.
Ako rátam, tak rátam opozícia by pri tomto prieskume získala 90 hlasov. To nie je väčšina?
Ja si myslím, že Žilinkova povesť je už už dávno preč odvtedy, ako na lusknutie prstom poskytoval 363 rôznym pochybným indivíduám. Či?
A pritom všetci vieme len to, že Kubánci zastrelili v člne niekoľko ľudí. O okolnostiach za akých k tomu došlo tu nevie nik.
Chorváti palec nahor. A komu sa nepáči a chce bojkotovať Chorvátske pláže, nech sa páči môžu zažiť adrenalínovú dovolenku na Kryme.
Ozaj a k predaniu akcii vrcholovými manažérmi nič? Nezabúdajme, že Slovnaft patrí do portfólia Mol súkromnej zahraničnej spoločnosti, ktorá z najlacnejšej ropy v Európe dokáže vyrábať a predávať najdrahší benzí a naftu v Európe...
Faktom je, że ruská ropa pre SK čoskoro skončí. A ak nedodáme elektrinu do vyrovnávacej siete my, tak dodá Poľsko, Rumunsko, či Maďarsko. Čo tým dosiahne vláda? Nič. Okrem straty dôveryhodnosti a financii
Paulína veľa šťastia do ďalšieho života a ďakujeme.
Ako vlastne ten človiečik stíha vykonávať svoju dôležitú prácu, keď sa furt niekomu musí na základe rozhodnutí súdov ospravedlňovať?
Odporúčame