Tak to má fakt smolu. Asi skončí nakoniec v konzerve.
Tak to má fakt smolu. Asi skončí nakoniec v konzerve.
Prvý výrobca, či vynálezca vzducholode gróf Ferdinand von Zeppelin.
To nie je dobré prirovnanie od Borbélyho. Led Zeppelin najslávnejšia a najlepšia hudobná skupina na svete držala pokope ako máloktorá. Až po úmrtí Bonhama sa dohodli o rozchode. Čo je obrovská škoda, lebo vtedy boli na vrchole síl. Možno myslel Hindenburg. Faktom ale je, že dostať doma 4 góly od Kosova je priveľa.
Tak podľa najnovšieho prieskumu AKO súčasná koalícia po voľbách končí. Ja viem prieskumy a volebné výsledky sú dve rôzne veci, ale trend je jasný.Takže pre PS dobrá perspektíva.
Na tohto človeka sa stačí pozrieť a než vypustí z úst prvú vetu, hneď je jasné čo je zač.
Ferenčák je po dnešku odpísaný. Vďaka Demokratom a asi Šutajovej hre.
Slafkovský má v tomto roku podobné štatistiky ako mal Jágr v jeho veku.
Gašpar verí len tomu, čomu sám chce. A my tiež.
Pánko dochodca287
Podľa mojej filozofie ten zoznam s citlivými údajmi o desaťtisícoch občanov SR môže mať ktokoľvek. Kúzelné že.
Súhlasíš ???
Veru mohli by ho odovzdať polícii. Možno si Polícia SR ten zoznam vyžiada. Alebo nech popýta Rusov. Oni ho majú určite tiež.
Super pán "prezident". Ozaj. A ako sa má Maďar Szíjjártó?
Paulína ešte raz veľká vďaka a veľa šťastia.
Gašpar ministrom spavodlivosti? Čoby nie. A ešte capa do záhrady a koňa za podpredsedu, alebo rovno predsedu parlamentu.
Juraj gratulácia k skvelému výkonu. Super správa hneď takto zrána. Hoci ktovie. Niekomu asi celý deň pokazila. Že.
Chudák môjito. Takúto biedu trieť...
Pani Marcinková hádam ste mu neuverili. Kedy dodržal to čo povedal?
To skôr Šatan a spol...
A safra. Nafta na prídel. Čo bude nasledovať? Elektrina od 7,00 do 19,00 hod či potravinové lístky? Táto vláda chaosu je proste katastrofa. A to nás prosím pekne zatiaľ ani nenapadli Rusi...
Čo sa im na Ferenčákovi nepáči? Však je v korupčnom správaní podobne úspešný ako ostatní členovia Hlasu. Či?
Rozdielna cena pre občanov EU a občanov SK jednoducho neprejde. Je to v rozpore s nariadeniami EU, pod ktoré sa podpísal aj premiér SK. Kedysi boli témou rozdielna kvalita potravín. Zakapalo to. A na túto tému je už aj precedens. Nemecko chcelo len pre svojich občanov zachovať diaľnice bez poplatku, teda zdarma. Ostatní občania EU mali platiť poplatky za ich používanie. EU to Nemcom zatrhla z dôvodu rozdielneho prístupu. Toto premiér nevie? Či je to len ďalšie divadielko?
Odporúčame