Pri prvom to boli 4 tisícky a v prípade dvojičiek boli 4 tisícky na obe. Až na ďalšie boli len 2.
Pri prvom to boli 4 tisícky a v prípade dvojičiek boli 4 tisícky na obe. Až na ďalšie boli len 2.
Nie som si až taký istý. Dcéra sa vydávala, keď mali ich spoločné deti s dnešným manželom, 2 a 3 roky. Kým žili len tak, ani raz som nepočul od jedného z nich, že by sa chcel rozísť. Dnes sú cca 5 rokov manželia a "odídem od teba" je pomaly na dennom poriadku.
Keby som sa nebol pred temer 40 rokmi oženil, nemal by som deti, ani vnúčatá, ale ani na krku alkoholičku, ktorá mi sústavne žerie nervy. Keď boli deti malé, nerozviedol som sa, lebo naše súdy by ich temer určite prisúdili matke a potom mi to už akosi nestálo za námahu, aj keď mi deti každú chvíľu opakujú, že som to mal dávno urobiť.
To je fatálne nepochopenie biblie zo strany RKC a zďaleka nie jediné. Veď predsa všetky hriechy ľudstva pred vyše 2000 rokmi zobral na seba Kristus a teda dedičný hriech neexistuje. Každý je sám sebe, prípadne aj Bohu, zodpovedný len za vlastné hriechy.
Tí, či investovali do frakovania, sú neskonale vďační za aktuálny vývoj cien ropy. Rusi majú len menšie zisky, ako plánovali, ale tí s frakovaním investovali miliardy a majú len oči pre plač. Šetriť musia nielen Rusko a Venezuela, ale aj Arabi a hlavne medzinárodné ropné spoločnosti, ktoré pri neznížených nákladoch majú menej ako polvičné tržby.
Kde klamem a šírim nenávisť? Čo bolo, bolo, teraz je tu situácia, že Grécku ani za svet a Ukrajine bez problémov. Pritom na gréckom dlhu už nemecké a francúzske banky zarobili toľko, že keby ho celý škrtli, už majú dávno zarobené. Len podstatne menej, ako si naplánovali.
Na spermobanku treba aj darcu spermií a na ich využitie nestačia ručné práce, ale je to podstatne náročnejšie. Každopádne prírodný spôsob, pokiaľ funguje, je nepomerne jednoduchší a hlavne príjemnejší. Minimálne, pokiaľ dotyčná nie je tak silnej inej sexuálnej orientácie, že heterosexuálny styk je nielen nepôsobí slasť, ale vyslovene sa jej protiví.
Lenže ak si to urobí sama, tak to bude bez dieťaťa a bez materskej, ktoré boli v príspevku vyššie spomínané.
Grécko je člen EU, aj Eurozóny a odpustenie časti dlhu neprichádza do úvahy. Ukrajina zatiaľ len sníva o vstupe do EU a už má temer dohodnuté škrtnutie časti dlhov. Treba ešte výraznejší dôkaz o tom, že sa jedná výlučne o masívny politický nátlak a o protiruskú aktivitu EU a USA???
Pri tých, s výraznejším podielom neandertálskych génov by som nebol až taký presvedčený, že to má až taký priaznivý vplyv. Aj keď ryšavé vlasy sú momentálne mimoriadne populárne.
Vysvetli, ako Čína tlačí dole ceny ropy? Vari vrhla na trh kvantá ropy, za symbolické ceny, alebo ako? Jednoducho obmedzila spotrebu a za normálnej situácie by na to mal trh zareagovať znížením ponuky. Tie stále klesajúce ceny má na svedomí ktosi iný. Nehovoriac o tom, že ešte pred voľákymi 25 rokmi sa OPEC snažil reguláciou ťažby držať ceny niekde okolo 28 USD/barel. Vari odvtedy USD stratil toľko zo svojej hodnoty, že dnes všetci šalejú, aká je ropa neskutočne lacná, pri cene 50 USD/barel??? Veď všade nás presviedčajú, že cena dolára nezadržateľne stúpa.
Toto som ozaj nechcel. Akonáhle som stlačil "poslať príspevok", zakaždým ma to dalo na voľáky článok o neandertálcoch z minulého roku s tým, že debata je už uzavretá a nemožno do nej prispievať. Tak som napísal príspevok znova. Až keď som dal vrátiť na článok a potom opäť na debatu, zistil som, že sem dalo všetky tri pokusy.
To miešanie rás je podstatne staršie. Alebo si presvedčená, že všelijakí tí Avari, Tatári, Huni a podobní Mongoli tu nenechali žiadne potomstvo? Nehovoriac o to, že čím ryšavejší, pehavejší, modrookejší, tým vyšší podiel neandertálskych génov. Podobne, ako ustupujúce čelo a výrazné nadočnicové oblúky. Alebo tvrdíš, že takých ľudí nikde v okolí nevídaš???
Miešanie rás je podstatne staršieho dáta. Alebo myslíš, že všelijakí tí Avari, Tatári, Huni a podobní Mongoli tu nezanechali voľáke potomstvo? Nehovoriac o tom, že čím ryšavejší, pehavejší, modrookejší. tým vyšší podiel neandertálskych génov.
Miešanie rás je podstatne staršieho dáta. Okrem Avarov, Tatarov, Hunov a iných mongolských kmeňov. po ktorých tu určite voľáke potomstvo zostalo, si treba uvedomiť, že čím severnejší, ryšavejší, pehavejší ľudia sa vyskytujú v Európe, ako "pôvodní" obyvatelia, tým vyšší podiel génov Homo sapiens neanderthalensis vlastnia. Čistí potomkovia prvých Homo sapiens sapiens žijú hádam len v rovníkovej Afrike. Na druhej strane, napríklad Číňania sa hrdia tým, že majú významný podiel génov o hodne staršieho hominida, homo erectus, ako napríklad Sinantropus pecinesis.
Svet nie, len ľudia. Keď sa celková suma IQ ľudstva nemení a ľudí je čoraz viac, nič iné ani čakať nemožno.
Možno to, že dnes sú ľudia schopní sa do smrti zadĺžiť, aby sa pri svadbe predviedli. V prípade registrovaného partnerstva, jeho oficiálne potvrdenie asi nikoho nebude zvádzať k podobným nezmyslom. Aj keď sobáš môže byť tiež minimalistický, len to sa dnes tiež akosi "nenosí".
Čo ťa viedlo k takejto reakcii? Veď článok je predovšetkým o manželskom, alebo inom zväzku muža a ženy, so zdôraznením vplyvu na ich deti, prípadne problémy s preukazovaním rodičovského vzťahu k deťom, keď rodičia nie sú manželia. Len na okraj bolo spomenuté, že zoficiálnenie partnerstva iného druhu, ako manželstva, by riešilo aj niektoré požiadavky LGBT komunity. Napokon potom by mali menej argumentov na požadované schválenie manželstva osôb rovnakého pohlavia a podobné excesy.
Paradoxne, tradičné manželstvo dvoch osôb rozdielneho pohlavia prestáva byť zaujímavé, ale o to viac sa ho dožadujú homosexuáli.
Krása nechceného. Pekne si to napísal. Manželstvo je jed, aj keď neviem, či dané práve prírodou, alebo Bohom.
Vysvetli, čím je oslabenie formálnych atribútov manželstva jeho roztvratom??? Od "stvorenia sveta" tu neboli ani ľudia, teda nemohlo byť ani manželstvo. Dokonca, keď príjmeš Bibliu ako nespochybniteľné slovo božie, tak Adam a Eva neboli spolu zosobášení. Aspoň v Biblii o tom nie je zmienka. Iná vec je, že keď podľa Biblie mali Adam a Eva len dvoch synov, z ktorých ešte jeden zabil brata, odkiaľ sa tu vzalo pomaly 7 miliárd ľudí??? To je ale už o inom, nie o manželstve.
Odporúčame