Podstatný je kapsaicín a je úplne jedno, či je jeho zdrojom feferónka, čili, alebo len jednoducho štipľavá paprika.
Podstatný je kapsaicín a je úplne jedno, či je jeho zdrojom feferónka, čili, alebo len jednoducho štipľavá paprika.
Časté odporúčanie je, nezabudnúť na záver obeda na dezert. Človek ním dá organizmu na vedomie, že obed skončil a žiadne zobkanie neprichádza, až do najbližšieho normálneho jedla, do úvahy. Prirodzene, že ten dezert nemajú byť hoci dva krémeše, ale skôr čosi, viacmenej symbolické. Mne sa napríklad mimoriadne osvedčilo cca 5g, teda 1/20 100 g tabuľky, 85 - 90%-nej horkej čokolády, rozlámanej na drobné kúsky a ich pomalé cmúľanie. Teda dezert, konzumovaný vyše 5 minút, s energetickou hodnotou, vzhľadom na objem, nepatrnou..
Lenže z rúk, alebo aj iným spôsobom, sa mohli spóry dostať do obalu, ktorý pobudol deň po konzumácii v teple, v odpadkoch a vo zvyškoch sa aj rozmnožiť. Nikde inde tie baktérie, ani toxín, nenašli.
Čo s tým má spoločné výrobca, ktorého bystrickí hygienici cielene okydávajú pri každej príležitosti????
Lenže toto trestné stíhanie neukončil Róbertkov spolužiak, ale opozíciou zbožňovaný superprokurátor, ktorý sa mal, aj za cenu porušenia zákona pri voľbe, stať generálnym prokurátorom.
Strukovinové nátierky balené v plastovom črievku z Alfabio majú záručnú dobu 2 mesiace, za predpokladu skladovania v chladnom prostredí. Ak sú balené v plastovej vaničke s hliníkovým uzáverom, majú ju ešte dlhšiu, pri možnosti skladovania v bežných podmienkach. Neviem, kde v článku nabrali 2 dni. Nakazený človek mal nátierku z distribučného miesta charity, kam sa dostala tesne pred koncom záručnej doby. Je otázne, ako bola, po odoslaní z obchodu, ako aj v charite, skladovaná.
Aj trhové prostredie musí rešpektovať stanovené pravidlá. Trhové prostredie nie je ani o anarchii, ani o zákone džungle.
Ešte raz. Vzhľadom na dátum minimálnej trvanlivosti, sa jedná o výrobok, ktorý mal pravdepodobne dlhší čas v chladničke, alebo ho kúpil za výpredajovú, zníženú cenu. Pri takom je málo pravdepodobné, že by sa ešte bežne vyskytoval v predaji a výstraha je skôr na zhoršenie mena výrobcu, ako na ochranu spotrebiteľov. Nehovoriac o tom, že ak by bol problém skutočne vo výrobku, už by tých zdravotne poškodených boli tisíce.
Našli v deň v odpadkoch odhodenom obale náznaky botulotoxínu. Nepleť si pojmy s dojmami. Nik zatiaľ nič nenašiel v neotvorenom obale z rovnakej šarže.
Lenže to ospravedlnenie má asi taký účinok, ako keď ťa niekto verejne okydá a potom ťa potichu za rohom poutiera a ospravedlní sa. To mohutné antipropagačné šou v TRT-e si každý dobre zapamätá, ospravedlnenie si prakticky nik ani len nevšimne.
Práve počúvam v rozhlase, že nový jedálny lístok má výrazne znížiť používanie vyprážania a fritovania, čo je štandardný spôsob prípravy jedál v trojobale.
Dnes má už pomaly polovica populácie rôzny stupeň alergie, alebo intolerancie na čosi v strave, alebo v životnom prostredí. Vylúčiť všetko také z ponuky vo verejnom stravovaní nie je možné. Preto sa už dlhšiu dobu musia uvádzať na jedálnych lístkoch aj alergény v jednotlivých jedlách. Preto mi v tom tofu v trojobale prekáža skôr ten trojobal a vyprážanie, ako samotné tofu. Napokon to tofu v tradičnom trojobale znamená pre niekoho sóju, ako alergén, pre iného glutén v strúhanke, ako alergén a tretí môže byť alergický na vajíčka, do vajíčok v trojobale sa zvykne pridávať mlieko, čo je ďalší potenciálny alergén. To som pritom spomenul len najbežnejšie alergény. Určite by sa ešte našlo aj čosi ďalšie, aj keď zriedkavejšie.
Tá schopnosť prijímať cudzie chute sa dá využiť. Čo bráni použiť na vyprážanie v trojobale lahôdkové tofu, údené tofu, prípadne tofu pred obalením vhodným spôsobom namarinovať? Mne skôr prekáža to, že hovoria práve o tofu v trojobale, ako takom.
Že by práve tofu v trojobale bolo vzorom racionálnej výživy? Požieračov rezňov to nepresvedčí a tofu sa dá pripraviť aj zdravšie, ako vyprážaním v trojobale.
Čím je bulgur taký fantastický, že treba obohacovať stravu práve oň? Veď sa v podstate jedná len o trochu iný, na Slovensku netradičný, spôsob prípravy pšenice.
Uvedom si, že ak by sa skutočne jednalo o nebezpečnú šaržu, už je neskoro na stiahnutie z predaja a výstrahu pred požitím. Podľa zverejnených údajov sa jednalo o výrobok s dátumom minimálnej spotreby do 21.8.2015. Pritom tie nátierky majú životnosť, ak sa nemýlim asi 2 mesiace, teda už prevažná časť danej šarže bola temer určite nielen predaná, ale aj skonzumovaná a nik s tým problémy nemal. Teda len ďalší dôvod na žalobu za poškodzovanie dobrého mena výrobcu a šírenie poplašnej správy.
Lenže tá cena je dôležitá hlavne pre ľudí, ktorí majú hlboko do vrecka a cena m2 malého jednoizbového bytu je, pri rovnakom štandarde, logicky vyššia, ako hoci štvorizbového bytu. Energie, dovedené do bytu nie sú zadarmo. Podobne, ak sa nejedná o holobyt, čosi stojí kuchyňa, kúpeľňa, WC, kým ten väčší počet, prípadne plocha izieb, je len ďalší obstavaný priestor..
Zatiaľ je bilancia taká, že na výrobu litra MERa sa spotrebuje vyše litra nafty. Že na výrobu fotočlánkov sa spotrebuje viac energie, ako za celú dobu životnosti vyprodukujú a dalo by sa pokračovať. Drevo už nestačilo ako zdroj energie pre ľudstvo ani na začiatku priemyselnej revolúcie a dnes je ľudí, s ich energetickými nárokmi niekoľkonásobne viac a aj ich energetické potreby sú podstatne vyššie. Teda hurá, nahraďme všetky fosílne palivá obnoviteľnými zdrojmi!!!
Tie obaly boli po skonzumovaní obsahu, prirodzene, uložené v sterilnom prostredí, takže je bez diskusie, že zistené baktérie tam boli už pred konzumáciou a hlavne, že tam boli vinou výrobcu. Byť na mieste výrobcu, zažalujem hygienikov a TRT za šírenie poplašnej správy a ohováranie.
Ešte tak mať spoľahlivý dôkaz, že rozdiel v úmrtnosti nie je spôsobený tým, že ostrým jedlám sa vyhýbajú predovšetkým ľudia so zdravotnými problémami, ktorí následne aj preto majú vyššiu úmrtnosť.
Len ak máš vlastný pozemok pod tú búdu a budeš na ňu intenzívne šetriť aspoň zo päť rokov.
Odporúčame