Väčšinu z tých zdefraudovaných prostriedkov si privlastnia rómski aktivisti, neraz sami Rómovia. Veď by tú živnosť nerobili, keby nevynášala.
Väčšinu z tých zdefraudovaných prostriedkov si privlastnia rómski aktivisti, neraz sami Rómovia. Veď by tú živnosť nerobili, keby nevynášala.
Ja mám skôr dojem, že pani Záborská má o biblii len hmlistú predstavu, lebo ju ešte nestihla celú ani zbežne prečítať. Ale veď otec farár povedali... Ona ju používa len ako zásterku na svoje tupoduché nápady.
Skutočne sa nemáme čoho báť. Hlavne, keď z tých 800 bude väčšina takých, čo cestou hádzali inovercov cez palubu a plánujú v šírení radikálneho islamu pokračovať aj v EU.
Tvrdenia v článku sú nepresné, prípadne hodne zjednodušené. Vhodnosť jednotlivých druhov rastlinných tukov vo veľkej miere závisí aj od odrody. Napríklad Na klátovskom, za studena lisovanom slnečnicovom oleji na fritovanie výrobca uvádza, že vďaka použitiu špeciálnej odrody slnečnice má olej až 82% mononenasýtených a 7% nasýtených mastných kyselín, vďaka čomu je termostabilný minimálne do 200 st.C. Teda obsah mononenasýtených kyselín je o cca 20% vyšší, ako v prípade najdoporučovanejšieho, repkového oleja. Pričom tu sa jedná o panenský, nie rafinovaný, za tepla lisovaný olej.
Jedno je teoretický vzorec, druhé ekonomická realita. Načo je napríklad Slovensku HDP také, ako vykazuje, v súlade s platnou metodikou, keď prakticky celá vytvorená hodnota skončí u zahraničných majiteľov slovenských podnikov? Teda z toho teoretického HDP máme len veľmi málo. Samozásobenie, určite významnejšie v Rusku, ale i na Slovensku, ako v USA, nemá vplyv na výšku HDP, ale zabezpečuje kvalitnejšie potraviny a neraz je aj s relaxom, zvyšujúcim spokojnosť obyvateľov. Dalo by sa uviesť nemálo ďalších príkladov. ktoré popierajú.nadhodnocovaný význam HDP, pri posudzovaní úrovne krajiny.
Si skutočne presvedčený, že to čínske veľvyslanectvo bol omyl a nie úmysel a omyl bola len trochu slaboduchá, ako je u "vládcov vesmíru" obvyklé, výhovorka.
Ešte bude "hrdým" Poliakom dobrý aj ruský plyn.
Ktovie. Možno tých ukrajinských vojakov skutočne nebolo viac ako 5. Tie stovky mŕtvych sú možno americkí a západoeurópski žoldnieri.
Čo by si nechcel od "ekonomickej novinárky", ktorá na pofidérnej pseudoškole vyštudovala masmediálnu a marketingovú komunikáciu a teraz sa tvári ako najgenitálnejšia kekoňomická odborníčka????
Pred pár mesiacmi bol, na niekoľko sekúnd, kurz aj 100 Rb/Eur a podaktorí, ako Puppušššško, Hado a im podobní, nad tým slastne onanovali temer mesiac.
Referendum o vstupe do EU bolo a porušením zákona dokonca ako jediné malo účasť tesne nad 50%. Referendum o NATO však nebolo a ani sa ho nik nepokúsil vypísať, lebo by skončilo, pre bojachtivých, katastrofálne.
To sa treba opýtať tých, čo sú na vonkajších hraniciach Schengenu. My máme takej hranice, na šťastie len cca 100 km a teda podstatne viac nelegálnych migrantov sa k nám dostáva cez susedných členov Schengenu, ako priamo zvonka.
Máš síce pravdu, ale len čiastočne. Aj tá najgeniálnejšia hlava potrebuje nezanedbateľnú sumu peňazí. Samozrejme pokiaľ neveríš v možnosť živiť sa pránou, teda vesmírnou energiou, ktorá je všade okolo nás. Všetky pokusy o exaktný dôkaz tvrdení zástancov tej teórie hanebne stroskotali a bolo veľmi skoro ukončené, aby nedošlo k rýchlemu ukončeniu života tvora, živeného pránou, keď nemal prísun reálnej stravy, ktorej potrebu striktne popieral.
Pri plnom obsadní nemožno uvažovať s úsporou. Trabant bol predsa len typovaný na 2+2, ale pri troche skromnosti odviezol aj štyroch dospelých, čo sa o Velorexe povedať nedá a mal spotrebu viac ako polovičnú. Nehovoriac o tom, že svojho času sme išli z podnikovej zábavy nadránom v Trabante kombi šiesti dospelí.
Keby to bolo len o mimoriadne prispôsobivých spoluobčanoch, bolo by to pochopiteľné. Žiaľ na Slovensku sú v obľube zamestnávateľov také mzdy, že skutočne dve zamestnania nemusia stačiť na riadne materiálne zabezpečenie rodiny. Pritom sa aj to viacerým zamestnávateľom a "pravým" politikom zdá byť nehorázne veľa a protestujú proti rastu minimálnej mzdy. Neraz je to žiaľ, aj v prípadoch, keď zamestnávateľ je štát.
Hovorca poradcov prezidenta tam určite neprednášal. Keby aj, určite neparí medzi kmeňových zamestnancov, ktorí prídu o zamestnanie.
Čo je na tom smiešne? Hranice nie sú len kvôli imigrantom. Jedno, či legálnym, alebo ilegálnym. Iná vec je, že kým prirodzená hranica, stredom rieky sa síce môže, aj výrazne meniť, nie je problém ju na mieste určiť. Pevná hranica môže spôsobiť, že po zmene koryta nemusí byť v teréne zrejmá a bude ju treba vyznačiť, pritom na zahraničnom brehu sa môže ocitnúť taký malý kus, že budovať k nemu most nemá význam a prístupová cesta môže mať niekoľko desiatok km.
Preinštalovanie operačného systému neautorizivanou osobou znamená spravidla stratu záruky. Takže riešenie ako hrom. Nehovoriac o tom, že je to zbytočná komplikácia pre užívateľa, ktorý nemusí byť na takú činnosť ani odborne dostatočne zdatný.
Aj sprostosť je dar boží. Len nechápem, prečo Boh tak bohato obdaroval práve väčšinu vrcholových politikov EU.
Odporúčame