....Semafórovič sa - nevyjadruje! ...on - grgá!....hehe
....Semafórovič sa - nevyjadruje! ...on - grgá!....hehe
,....pepek57 = po latinsky - plazmida kotlaris....hehe
....Šujtášzéčok je vhodný kandidát!! ....hehe
...no vidíš, ako fajne progresívne reaguješ!!....hehe
.....ááá, Pellečajíček vydal nejaký - Hlások??! ....hehe
...no - gdo je to - gdo??!! .....hehehehehehe
...ale len tých medveďov, ktoré "vraždia" ....hehehehehehe
...doživotnú rentu Kotlárovi!! ...hehe
....a na ten obrázok sa ešte dokreslí - sekjuritidocentfico.....https://img.projektn.sk/wp-static/2024/06/N1…
+++++++++++++++++++++++++++++++++++
.....Kmec "priblížil"....hehe .....Približovať sa budú chechtáky - ale nie na východ!! Pokútne adresy fiktívnych firiem v plechových hrdzavých garážach či vadalovci bonuláci a iní gašparkovia už nedočkavo čakajú na bonusy - popri vládnych almužnách.......
Odporúčame