.....kto by pozeral debaty so - slabým čajom??! ...hehe
.....kto by pozeral debaty so - slabým čajom??! ...hehe
....hm, slabá nátura! ..... Čelný sa naňho kukne a je - jasný!! ....hehe
....bombicko bude radiť čelnému! ...čo je on horší ako mariška či bejbykali?! ....hehe
.....aj za toto môže - Šimečka!! ....hehe
++++++++++++++++++++
...no vidíš, ty si nasmiech už teraz!! ....hehe
..... keď sa vrátia "hrozienka" rozkradnuté kachličkárom aspol. späť nemocniciam.....ale sme na Slovensku - takže nič! ...hehe
...madam Drakulovú by mal s veľkou pompou nahradiť vševedko mudrc Taraba - a rezort by pofrčal ako za - Kachličkára....hehe
...... hranicu "humoru" určil úplne presne Šujtáš na včerajšej tb, keď najmenej 10krát označil opozíciu za príčinu atentátu!? ...hehe
..."impozantný" blog!....tie bludy ti napísal vedec Kotlár - prepytujem- s ekonómom Kamenickým?!! ....hehe
.....darmo zahováraš! ...hehe
Odporúčame