...čo mu daroval?...žeby popradské pivo na protézu??! ...hehe
+++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++
....ešte stále riaditeľuješ v žilinskej nemocnici??! ...hehe
...žiadne strachy! ....ten mongoloidný šašo na obrázku so sekjuritidocentom to zvládnu - jednou vlastnou hlavou!? ...hehe
...zlodeji kričia - chyťte zlodeja!! ....hehe
.....kradli kradnú a kradnúť budú!! ...hehe
....OMG.....
...zjavne nevieš, že na konci tej dediny je lyžiarske stredisko, obchvat k nemu by museli vybudovať cez - polia a hory .....
++++++++++++++++++++++++
Odporúčame