"...uzdravenie "plnené" doživotne verejnými chechtákmi !!?...hehehehehe.....to nevymyslí len tak hocikto, to vymysleli MrSlovakNobodisti......hehe
...zvrátené Babú ....hehe
....v Handlovej pred domom kultúry....hehe
...tak tak, sedmičkový plátok je závislý na bulvárnom ohováraní - inak by to nikto nečítal!! ...hehe
.....áno, posvietia si, ale na teba!
++++++++++++++++++++++++++++++++
.....áno, má počúvať a to pekne "dookola"!! ....hehe
.....len taká - upotená zelenohnedá cintuľa...hehe
Odporúčame