...podľa "pravidiel" vlády semafórovičov je všetko OK!! ...hehe
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +
....šaškáreň!!
...možno sa chunta nad kapitáňom po lete zľutuje!? ....hehe
....Semafórovič sa viditeľne "cíti dobre a užíva si to"!!.....hehe .....Beriem si z neho - príklad!
...o tejto nenávisti hovoríš?! ....https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/62532…
....preceda kapitáň semafórovič otomtom - kto tu o ňom pochybuje!!? ....hehe
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++
..."sorry jako"! .....je úplne jedno, či pôjde voliť päťdesiat alebo 50tisíc ľudí.....
Odporúčame