..jáj, takže cintuľu už napasovali do progresívnej viny?! Nože daj link!.....!!
.....nuž, semafórovič tam nepláchne - ani náhodou!!....hehe
.....tvoja škoda, že nepoznáš!!?
...jáj, takže cintuľu už napasovali do progresívnej viny?! Nože daj link!.....!!
....zato ale miluje iných "odborníkov", náckov či klamárov a konšpirátorov.....https://img.projektn.sk/wp-static/2024/04/N1… pribúdajú závratnou rýchlosťou, len kto bude robiť na ich horibilné bakšiše, keď pracanti odídu - ako nepotrební??!.....
...varínčania nech si berú príklad!!
+++++++++++++++++++++++++++++++
.....no daj, čo si vyšetril?! Cintuľu už navliekli do progresívnej viny??! ....hehe
...hovor za seba, nevzdelaný hlúpy smiešny mindráčik s veľkou r iťou.......hehe
+++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++
.....márnosť, tí majú robotýýý!!? ....a Cintuľu už vyšetrili!!? ....hehe
Odporúčame