....načo vôbec rokovať?! Na nejakej chate to mali schváliť - hneď po voľbách .....hehe
..... lex impotentáti!! ....hehe
...robko ako - robko ! ...obaja klamú kardinálne.....hehe
++++++++++++++++++++++++++++++++++
Goebels a ty.....hehe
......lenže SMERáci ho viditeľne za takého považujú....hehe
...sulík či podržtaška - prašť ako uhoď....hehe
.....musí "s..ať"!!.....bez sprostonárodnej hávede by "naši ľudia" nemohli bašovať so Slovenskom ....!!
.........hehehheheheheheheheheheheh
....snáď mu ešte ostala štipka súdnosti!!?
Odporúčame