....konkurencia pre tvmartinka,,,,hehehehehe
.....neuveriteľné!.....a preto nikdy nedôjde na schválenie hmotnej zodpovednosti NE/kompetentných !...!!
...on píše z nemocnice - tam má časúúúúú......
Nuž, teba podľa tohto vychovávali už v prenatálnom štádiu.....hehe
...semafórovič dupľom nemôže nikde diskutovať, on má len - zakáľačský.....hehe
....huliak, "ako taký".....hehe
Peňazí je nabohaajtroška, len ich treba pozbierať na súmračnej po kútoch.....
Takže nácka tarabu už popoťahujú za výhražné statusy!??....!!
...och, ani spávať preto nemôžem!! ...hehe
....myslela som na to - fotenie a zdieľanie takejto veci.....
podľa článku zrejme - odolné deti, rýchlo sa otrasú!? ....!!
...fico aspol. si so štvaním na všetky strany krásne vystačil úplne sám.....hehe
.....nj, to sú cirkusy vrámci toho - šetrenia!?? ...hehe
...bolo by načim vytvoriť nejaké nové - ministerstvo šetrenia....hehehe
Superextrašpeciál....+++++++++
..... napísal vrátnik z výskumného ústavu machalstva a michelstva - marec2012....hehe
Odporúčame