....naopak! ....ty priamo z hnoja - píšeš!! ...!!
....naopak! ....ty priamo z hnoja - píšeš!! ...!!
....blboško sa tam "intronizuje" .....hehe
.....rigorózny plagi si nevie urobiť poriadky s náckami slaviänmi a dezolátmi?! .....strašné ....
....pacientov ála kuffa je tam veľa - veľa!! ....hehe
......šaškáreň ála sekjuritidocentjudrfico.....hehe
doma ti hovoria meshugge, משוגע, že?
Ivka, zasa ťa prepustili z psycholiečebny Sučany na ambulantnú liečbu?
odvtedy, čo ti dal starý kopačky, si sa nespamätala, že?
...jediné riešenie je to - socialistické!....vyštudovali, dostali umiestenku vrámci štátu a pracovali tam, kde bolo treba....
Ivka, zasa ťa prepustili z psycholiečebny na ambulantnú liečbu?
odvtedy, čo ti dal Julo kopačky, si sa nespamätala, že
.....nomenklatúrny káder smeru kalibejby je v plnom nasadení....hehe
Z. Čaputová nasadila latku vysoko! ...z vládnej perepúte nie je nik v stave ju nahradiť!! ....!!
...kukali sme, boli úchvatní.....
..... vyhnali ťa - chudáčik! .....ako to len dokázali?! hehe
....aj "so súdruhmi z kádéhá"......ako sa vyjadril šašo blaha ...hehe
Odporúčame