,,,okrem iného!!....
,,,okrem iného!!....
....áno áno, aj na wolovinách dával rozhovor.....hehe
...rozhadzovanie verejných chechtákov na Široký spôsob "úspešne" pokračuje....hehe
....až nato, že im nejde o Lipšica!!? ....hehe
...na také kydy máte predsa svoje - televízie??! ...či?
....načim by bolo nejaké nové ministerstvo - zriadiť!!? .....napríklad - ministerstvo "našich ľudí" ....hehe
+++++++++++++++++++++++++++++
....Holjenčík alebo KalibejbyTroška.....hehe
Odporúčame