...prezident Peter Pellegrini! .....niečo otrasné! ....nech radšej zrušia tento flek.....hehe
...prezident Peter Pellegrini! .....niečo otrasné! ....nech radšej zrušia tento flek.....hehe
...sprostýsijakbagandža
... ti nedali nažrať, čo?!?
....zlatíčko, ačohentizmus ti - nepomôže!....ani mne, ani nikomu na Slovensku....žiaľ, 20 rokov to tu nenažranci praktizujú a tak to aj vyzerá.....!!
.....absolútne presné!!
..... pomaly všetci nevoliči sekjuritidocenta budú - teroristi....hehe .....Onehdá, keď osočil Holjenčíka to bolo veľmi presvedčivé??!
....BINGO!!
....ale toto už tu bolo predsa - za minulého fica.....hehe ....nasleduje trhanie faktúr v priamom prenose.....
.....jeden by myslel, že zrušia remišovej trafiku a oni pridajú ešte aj ďalšiukeketinu ....stámilióny na podplatenie voličov plus sto miliónov stranám za voľby, zlaté padáky, odstupné atď atď. -......absurdná šaškáreň .....
....bingo!! ....PRAVDA zabojovala o sekjuritidocentkovu dôveru!!? ....hehe
.....ačohentizmus ti - nepomôže!!?
Odporúčame